Artykuł sponsorowany Przydatne akcesoria dla psów w ofercie firmy Heka Inkubator

Przydatne akcesoria dla psów w ofercie firmy Heka Inkubator

Bycie właścicielem psa to nie tylko przyjemność, zabawa i przytulanie się do miękkiej sierści. To również odpowiedzialność, nowe obowiązki i konieczność poniesienia dodatkowych kosztów. Już na etapie planowania przyjęcia nowego członka rodziny musimy skompletować wyprawkę. Mowa tu jednak nie tylko o podstawowych produktach, takich jak smycz czy zwykła plastikowa miseczka. Sprawdźmy, jakie akcesoria z oferty firmy Heka Inkubator warto zakupić. 

Miska niechlapiąca

Każdy właściciel czworonoga doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak może wyglądać podłoga po piciu lub spożywaniu mokrej żywności przez psa ze zwykłego pojemnika. Dotyczy to zwłaszcza szczeniąt lub ras o krótkim pysku. Możemy ułatwić jednak życie zarówno sobie, jak i pupilowi, kupując specjalną miskę niechlapiącą z oferty sklepu zoologicznego Heka Inkubator. Jej odpowiednie wyprofilowanie zapobiega rozpryskiwaniu wody na podłogę. Natomiast antypoślizgowa warstwa na spodzie zapewnia miseczce stabilność, co również przekłada się na komfort psa podczas picia. To rozwiązanie sprawdzi się jednak nie tylko do codziennego stosowania w domu, ale również w trakcie podróży samochodem. 

Automatyczne dozowniki karmy

Jak powszechnie wiadomo, nie należy zostawiać psa samego w domu przez długi czas. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy musimy na przykład wyjechać na jeden dzień lub dłużej zostać w pracy. Wówczas zastanawiamy się, jak zapewnić pupilowi wszystko, co niezbędne podczas naszej nieobecności. Specjalny automat na karmę rozwiązuje problem z karmieniem zwierzaka, gdy nikogo nie ma w domu. Dozuje on odpowiednią ilość pożywienia i jednocześnie zapewnia jego świeżość. Jedzenie jest dosypywane w momencie, kiedy z miseczki ubywa pokarmu. Firma Heka Inkubator oferuje jednak nie tylko podajniki karmy, ale też automatyczne poidła. Dzięki nim nie musimy martwić się, że nasz zwierzak pozostanie głodny lub spragniony przez długie godziny podczas naszej nieobecności.   

Nożyczki do pazurów dla psów

Pazury u psa rosną przez całe życie, choć mogą zużywać się mechaniczne w trakcie kontaktu z podłożem. Zdarza się jednak, że urosną szybciej, zanim zdążą się zetrzeć i wówczas to właściciel powinien zadbać o ich przycinanie. Jeśli o tym zapomni, pies może zmagać się z różnymi dolegliwościami, takimi jak ból przy chodzeniu, stany zapalne czy zwyrodnienia stawów. Warto zatem wyposażyć się w nożyczki od firmy Heka Inkubator. Dostępne są one w dwóch rozmiarach. Za sprawą solidnego materiału, ostrego ostrza i odpowiedniego wyprofilowania nożyczki mogą przeciąć pazur bez jego rozdwajania czy szarpania. Warto jednak wcześniej przygotować się do tego zabiegu, ponieważ przycięcie pazura w żywej części doprowadzi do uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych, wywołując ból u naszego pupila. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas