Materiał Partnera Aktywne agregaty uprawowe marki KVERNELAND

Aktywne agregaty uprawowe marki KVERNELAND

Obecnie najnowszą technologię maszyn rolniczych do takich działań, jak między innymi siew, orka, kultywacja, opryski i nawożenie, oferuje norweski producent KVERNELAND. Popularyzacja jego nowoczesnych konstrukcji objęła całą Europę, w tym Polskę, czego jednym z czynników, jest oferowanie wysokiej klasy aktywnych agregatów. W porównaniu do tych biernych, znacznie przyśpieszają one prace, będąc przy tym niezwykle niezawodne. Szczególną uwagę warto zwrócić na agregat aktywny w model NG-S 101 F30, który zamiast bron obrotowych, posiada innowacyjną bronę wirnikową.

Dlaczego agregat aktywny od KVERNELAND?

Koncern KVERNELAND, posiada nowoczesne laboratoria techniczne, w których dokładnie analizuje technologię rolniczą tak, aby przede wszystkim ułatwiać pracę uprawowe, przy jednoczesnym optymalizowaniu czasu, a także kosztów. Agregaty aktywne od tego norweskiego producenta wyróżniają się wśród konstrukcji innych marek, przede wszystkim uniwersalnym zastosowaniem. Idealnie sprawdzą się zarówno na rodzajach gleb lekkich, jak i ciężkich, o niskim poziomie wilgotności, a także tym bardzo znaczącym. Jest to przede wszystkim możliwe dzięki stałemu udoskonalaniu technologii bron wirnikowych hydraulicznych, które są składane, co zapewnia znacznie zwiększoną szerokość roboczą. Eksperci KVERNELAND, tworząc między innymi agregat aktywny modelu NG-S 101 F30, starali się uzyskać wyższe parametry mocy pracy, jak i jego zakresu.

Na pytanie dlaczego warto wybrać aktywny agregat od norweskiego koncernu, odpowiedź jest prosta: obecnie jest to najwyższa z możliwych technologii rolniczych, przy atrakcyjnych, niewygórowanych cenach, jakie przedstawiają konkurencyjne podmioty. Warto zatem na stronie internetowej takich dystrybutorów, jak Agromarket Jaryszki, zapoznać się nie tylko z modelem NG-S 101 F30, ale także z NG-S 101, czy też NG-H 101 F35. Dla zainteresowanych firma Agromarket przygotowuje również plany finansowania maszyn rolniczych, pomagając w uzyskiwaniu kredytów inwestycyjnych i obrotowych, czy też dofinansowań.Model NG-S 101 F30 – specyfikacja

Model NG-S 101 F30 to brona wirnikowa składana hydraulicznie, pozwala na pracę nawet w szerokościach roboczych od 4 do 6 metrów, zarówno w warunkach glebowych lekkich, jak i ciężkich. Dzięki temu prace nawet przy dużej powierzchni pól mogą przebiegać bardzo szybko. Jest to jednak nie tylko związane z dużą szerokością roboczą, ale także z wyposażeniem całej konstrukcji w  nawet dwadzieścia cztery wirniki, a także w bliskich rozstaw zębów, wynoszących zaledwie 25 centymetrów. Warto przy tym wiedzieć, że aktywne agregaty marki KVERNELAND, są również zbudowane w takich sposób, aby zapewniać swobodny przepływ dużej ilości ziemi. Prace zatem nie muszą być poprawiane, a traktor nie ma konieczności zatrzymywania się i regulowania różnego rodzaju ustawień osprzętu. Idealnie współgra on bowiem z osią i trasą jazdy, co znacznie ułatwia proces uprawy ziemi. Do największych zalet modelu NG-S 101 F30, jego konstruktorzy i dystrybutorzy zaliczają zaś: większą wydajność pracy przy zmniejszonej wadze (najniższa wraz z wałem pełnym wynosi 2560 kg), mniejsze zapotrzebowanie mocy i zredukowane zużycie paliwa, a także perfekcyjne przygotowanie gleb.

Opracowanie:

Agromarket Oddział Kutno

Kutno , Sklęczkowska 51

Podziel się