Materiał Partnera Wyższość toreb bawełnianych nad foliowymi

Wyższość toreb bawełnianych nad foliowymi

Bycie eko ostatnio stało się bardzo popularnym hasłem i wiele firm chciałoby, by były tak określane. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, ponieważ wiąże się to z dużą odpowiedzialnością nie tylko za nasze produkty. Równie ważne jest to, w co są pakowane. Dlatego zamiast foliowych reklamówek, warto zainteresować się ekologicznymi torbami bawełnianymi. Warto się tym zainteresować, bo nie tylko zadbamy o środowisko, ale i zadziałamy marketingowo.

Ekologiczne torby bawełniane w marketingu

Nikt chyba nie uwierzy, jeśli firma uzna, że z foliówek przerzuca się na torby bawełniane, by wyłącznie chronić środowisko. Jak to mówią – „business is business” i nawet najbardziej odpowiedzialna społecznie i ekologicznie firma musi na siebie zarabiać. Właśnie dlatego choć aspekt ekologiczny jest naprawdę ważny, warto także zwrócić uwagę na marketingowy wymiar decyzji zrezygnowania z plastikowych reklamówek na rzecz toreb płóciennych. Wiele firm (takich jak np. firma reklamowa Ćwikła z Lublina) oferuje torby bawełniane z nadrukiem, który jest wykonywany na życzenie klienta, więc może być właściwie dowolny. Logo i hasło reklamowe nadrukowane na torbie z pewnością zrobią dobre wrażenie.

Tego rodzaju torby ekologiczne wcale nie muszą być dołączane do zakupionych produktów, a równie dobrze mogą pełnić funkcję indywidualnego gadżetu reklamowego! Dzięki temu klienci czy partnerzy, którzy będą z nich korzystać na co dzień, mimowolnie będą promować naszą markę. A to właśnie w ten sposób, po cichu budując jej świadomość wśród społeczeństwa, możemy zbudować nasz przyszły sukces.

W czym lepsze są torby bawełniane od foliowych

Już na początku artykułu zauważyliśmy, że o wiele przyjaźniejsze dla środowiska jest zastosowanie toreb płóciennych niż jest to w przypadku foliowych. Jednak na tym nie kończą się zalety bawełnianych toreb. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak:

  • wielokrotność użytku – nawet nieużywana foliówka z czasem niszczeje, aż w końcu nie jest zdatna do użytku; materiałowa torba może leżeć w szufladzie miesiącami, a po wyjęciu nadal będzie tak samo dobra jak w momencie schowania jej – charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością,
  • wygoda – nawet zapakowana po brzegi torba bawełniana nadal będzie komfortowa do przenoszenia, przy czym można to robić trzymając ją w rękach lub przewieszając przez ramię,
  • oszczędność – noszenie ze sobą torby bawełnianej może nas ochronić przed wysokimi kosztami w skali roku związanymi z dokupieniem foliówki do każdych zakupów.

Warto więc zainteresować się bawełnianymi torbami, gdyż mogą się okazać dla nas nie lada wybawieniem.

Opracowanie:

ĆWIKŁA TOMASZ FIRMA REKLAMOWA

Lublin , Długa 5

Podziel się