Artykuł sponsorowany Wytrzymałe skrzynki plastikowe z odpowiednimi atestami – Uniforte

Wytrzymałe skrzynki plastikowe z odpowiednimi atestami – Uniforte

Pojemniki plastikowe, które nadają się do przechowywania żywności, powinny mieć odpowiednie atesty – jest to oczywiste. Jednak z kim nawiązać współpracę, aby mieć pewność, że skrzynki będą nie tylko bezpieczne, ale też w różnych kształtach oraz rozmiarach? Najlepszym wyborem jest firma Uniforte, która stawia przede wszystkim na elastyczność oraz profesjonalną obsługę każdego klienta. Sprawdź, co znajduje się w jej asortymencie. 

Profesjonalna obsługa klienta

Szeroki asortyment to z pewnością jedna z bardzo pożądanych cech każdej firmy. Jednak nie tylko. Liczą się także nowoczesność, stawianie na rozwój i dostosowywanie się do potrzeb klientów. Jeśli zatem ważne jest dla Ciebie podejście pracowników oraz wysoka jakość produktów, to z pewnością zainteresuje Cię oferta Uniforte.

Specjaliści, którzy są zatrudnieni w tej firmie, cechują się wysoką fachowością oraz szeroką wiedzą. Jak mówi jeden z nich:

Posiadamy wielu zadowolonych klientów – to wszystko dzięki kładzeniu nacisku na podążanie za światowymi trendami. Korzystamy jedynie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są solidne oraz wytrzymałe, a także spełniają wszelkie normy. Na specjalne życzenie możemy także dodać na nie logo przedsiębiorstwa. 

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje skrzynki oraz pojemniki transportowe, które najczęściej są używane w branży przemysłowej i spożywczej. Co więcej, zapewnia ono szybką i bezpieczną dostawę. Transport odbywa się przez profesjonalną firmę kurierską lub odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Szeroki asortyment artykułów

Asortyment Uniforte zawiera wiele wysokiej jakości produktów. Poza wspomnianymi wyżej artykułami można znaleźć w nim wózki transportowe oraz kuwety magazynowe w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Wróćmy jednak na chwilę do skrzynek, które posiadają różne kształty oraz wielkości. Wśród nich można wymienić te przeznaczone do przechowywania mięsa, warzyw i owoców. Warto wiedzieć, że oferta obejmuje również skrzynki składane, wykonywane z plastiku. Sprawdzają się one w najtrudniejszych warunkach, na przykład przy głębokim mrożeniu w przetwórstwie warzyw i owoców. Nadają się do przechowywania wielu różnych artykułów. Dzięki sztaplowaniu ma się gwarancję bezpiecznego transportu. 

Znajdziemy tam także pojemniki do magazynowania artykułów technicznych, posiadające szeroki zakres temperatur. Są wykonywane z bezpiecznego plastiku HDPE. Można je przeznaczyć do przechowywania książek, płyt, materiałów budowlanych oraz ubrań.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas