Artykuł sponsorowany Worki papierowe otwarte klejone i szyte Tefim - różnice i zastosowania

Worki papierowe otwarte klejone i szyte Tefim - różnice i zastosowania

Worki papierowe są nieodłącznym elementem wielu branż, służąc do pakowania różnego rodzaju materiałów sypkich. Firma Tefim specjalizuje się w produkcji worków papierowych, oferując klientom wiele różnych opcji i konfiguracji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wśród produktów Tefim znajdują się worki papierowe otwarte klejone i szyte, które różnią się zarówno konstrukcją, jak i zastosowaniem.

Worki papierowe otwarte klejone

Worki papierowe otwarte klejone są przeznaczone głównie do pakowania produktów spożywczych, materiałów budowlanych i produktów chemicznych. Mogą również pełnić funkcję opakowań zbiorczych dla mniejszych paczek towarowych. Charakteryzują się prostą konstrukcją, składającą się z jednej lub kilku warstw papieru workowego o gramaturze od 60 do 110 g. Worki te są klejone na bokach, zapewniając wytrzymałość i trwałość opakowania. W zależności od wymagań klienta, mogą być dodatkowo wyposażone w warstwy barierowe z papieru powlekanego polietylenem lub folii LDPE i HDPE. Dzięki temu worki papierowe otwarte klejone chronią pakowane substancje przed wilgocią, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Firma Tefim oferuje również możliwość wykonywania nadruków na workach w 1-4 kolorach lub technologii CMYK, umożliwiając klientom personalizację opakowań.

Wymiary worków papierowych otwartych klejonych są elastyczne i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Szerokość worków może wynosić od 35 do 70 cm, długość od 45 do 150 cm, a szerokość dna od 9 do 27 cm. Ta różnorodność wymiarów pozwala na pakowanie różnych ilości i typów materiałów sypkich, zapewniając maksymalną elastyczność i wygodę użytkowania.

Worki papierowe otwarte szyte

Worki papierowe otwarte szyte firmy Tefim są idealne do pakowania artykułów spożywczych, zwłaszcza mrożonych owoców i warzyw oraz suszonych ziół, owoców i warzyw. Są one doskonałą alternatywą dla opakowań z tworzyw sztucznych, oferując atrakcyjne rozwiązanie pod względem kosztów i ekologii. Worki papierowe otwarte szyte składają się z jednej lub kilku warstw papieru workowego o gramaturze od 60 do 110 g, które są zszywane na bokach. Ta konstrukcja zapewnia wytrzymałość worka i chroni zawartość przed uszkodzeniami. Podobnie jak w przypadku worków otwartych klejonych, worki otwarte szyte mogą być wyposażone w warstwy barierowe w celu ochrony przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Wymiary worków papierowych otwartych szytych są również elastyczne, dostosowane do różnych potrzeb pakowania. Szerokość worków mieści się w zakresie od 40 do 70 cm, a długość od 70 do 110 cm. Dzięki tym parametrom worki te są idealne do przechowywania i transportu różnych rodzajów produktów spożywczych.

Szerokie zastosowanie worków papierowych

Worki papierowe otwarte klejone i szyte Tefim mają szerokie zastosowanie w różnych branżach i są doskonałym rozwiązaniem do pakowania materiałów sypkich. Zapewniają nie tylko bezpieczne i trwałe opakowanie, ale również są przyjazne dla środowiska, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki możliwości personalizacji, elastycznym wymiarom i różnorodności konstrukcji worki papierowe Tefim mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość i funkcjonalność

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter