Materiał Partnera Wiele typów toreb wykorzystywanych jako opakowania

Wiele typów toreb wykorzystywanych jako opakowania

Torby są niezwykle poręczną formą opakowania, która sprawdza się w wielu branżach. Za ich pomocą można dostarczać klientom poszczególne towary, a także służy do przenoszenia materiałów, czy ich magazynowania lub nawet ochrony przed uszkodzeniem. Warto także pamiętać, że torby mogą być całkowicie spersonalizowane – stają się wtedy doskonałym nośnikiem reklamy. Jakie zatem typy toreb używane są jako opakowania?

Doskonała reklama

Torba jako opakowanie może stanowić świetną możliwość promowania danej marki. Niezbędne jest jednak jej spersonalizowanie, w czym pomagają renomowani producenci toreb wszelkiego rodzaju. Dzięki dostępności specjalistycznych, nowoczesnych urządzeń, mogą oni przygotować opakowanie zgodnie z oczekiwaniami klienta. W ten sposób powstają torby papierowe z nadrukiem, które są rozwiązaniem zarówno ekologicznym, jak i świetnie sprawdzającym się jako reklama.

Torby papierowe wykorzystywane są przez niewielkie przedsiębiorstwa, ale też spore firmy zajmujące się handlem poszczególnymi towarami. Dostarczenie ich do klienta w odpowiednim opakowaniu daje możliwość nie tylko komfortowego przenoszenia czy przechowywania, ale zwraca też uwagę odbiorców. Firma Pakprint jest w stanie przygotować torby z gładkiego papieru w wersji ekologicznej, białej lub niemal w każdym, dowolnym kolorze. Torby papierowe ekskluzywne z papierów kredowych, g-print, ozdobnych z dodatkową laminacją błysk lub mat i uszlachetnieniami lakierem UV lub hot stampingiem.

W zależności od potrzeb i oczekiwań, druk może być wykonany w technologii sitodruku, fleksodruku, druku cyfrowego lub offsetowego. Wykonany na torbie nadruk sprawi, że będzie ona doskonałym nośnikiem reklamy.

Torba dopasowana do potrzeb

Torba powinna być przede wszystkim odpowiednio dopasowana do oczekiwań jej użytkownika. Jednym z najważniejszych parametrów jest więc wspomniany już materiał, z którego została wykonana. Oprócz papieru stosuje się w tym zakresie nierzadko również bawełnę czy wytrzymałą folię. Torby papierowe przygotowywane przez renomowanych producentów opakowań wyróżniają się także zróżnicowaniem pod względem zastosowanego uchwytu. Może być on zarówno skręcany, jak i płaski, co pozwoli dopasować wygodniejszą metodę przy konkretnym zastosowaniu torby – przy torbach dla cateringu lepiej sprawdzi się bowiem uchwyt płaski, a przy torbach przeznaczonych np. do wręczania prezentów właściwym rozwiązaniem będzie elegancki uchwyt skręcany.

W przypadku toreb papierowych laminowanych najlepsze wykończenia uchwytu to sznurek poliestrowy, bawełniany lub wstążka.

Torby przygotowywane przez specjalistyczne zakłady produkcyjne mogą być zatem różnego koloru, z nadrukiem lub bez, wyposażone w konkretny typ uchwytu, wykonane z wybranego materiału, a także o pożądanych rozmiarach. To właśnie wymiary toreb papierowych i innych decydują o ich możliwościach w zakresie przenoszenia poszczególnych towarów. Z tego względu renomowani producenci opakowań oferują swoim klientom torby w wielu wariantach – zarówno w formie niewielkich, gustownych opakowań, jak i sporych rozmiarów toreb.

Podziel się