Artykuł sponsorowany Warunki wynajmu zwyżek

Warunki wynajmu zwyżek

Prace na wysokościach wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. W wielu sytuacjach, szczególnie, kiedy wykonywane są one sporadycznie, zakup kosztownych urządzeń jest zupełnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są warunki wynajmu zwyżek.

Zwyżka - co to takiego?

Zwyżka jest to urządzenie transportu bliskiego, które służy do podnoszenia osób pracujących na wysokościach. Wśród urządzeń tego typu są takie o budowie teleskopowej lub też mające formę kosza wznoszonego na dwóch krzyżujących się ramionach. Ponadto zwyżki mogą być przeznaczone do pracy na różnych wysokościach, a także charakteryzować się zróżnicowanym udźwigiem - od kilkuset kilogramów do ponad tony. Mimo to, niezależnie od rodzaju, posiadają platformę, która umożliwia pracownikom bezpieczną i komfortową pracę na wysokościach, co potwierdza przedstawiciel firmy Re-Bud zajmującej się wynajmem podnośników.

Zwyżka umożliwia prace na wysokościach aż do 15 metrów, a jej maksymalny udźwig może wynosić ponad 1000 kilogramów. Na ogół kojarzy się ona z użyciem na placu budowy, jednak zakres jej zastosowania jest znacznie szerszy. Do największych zalet urządzenia należy komfort i bezpieczeństwo, jakie zapewnia. Zwyżkę charakteryzuje także mobilność i możliwość użycia od razu po przybyciu na miejsce. Ponadto ze względu na niewielkie rozmiary nadaje się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni, wyjaśnia nasz rozmówca.

Dlaczego warto wynająć zwyżkę?

Na popularność użycia urządzenia do pracy na wysokościach wpływa także możliwość wynajmu zwyżki samojezdnej. Jest to szczególnie popularne wśród osób, które wykonują prace sporadycznie. W takiej sytuacji zakup drogiego sprzętu jest zupełnie nieopłacalny. W przypadku wynajmu nie trzeba się martwic nie tylko o koszt zakupu, ale także o przeglądy czy bieżące naprawy. Warto jednak wynajmować zwyżki od sprawdzonych firm, które przekazują wynajmującym klarowne zasady wynajmu. Powinny one określać cenę uzależnioną od rodzaju wynajmowanego sprzętu, czasu wynajmu, a  także odległości miejsca realizacji robót na wysokościach. Warto bowiem wiedzieć, że renomowane wypożyczalnie dostarczają zwyżki w dowolne miejsce. Sprzęt od takich dostawców jest także w pełni sprawny i posiada aktualna badania, dzięki czemu można od razu go użyć.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas