Artykuł sponsorowany Usługi firmy Grupa Burkietowicz. Konstrukcje drewniane dla rolnictwa

Usługi firmy Grupa Burkietowicz. Konstrukcje drewniane dla rolnictwa

Budynki, w których przebywają zwierzęta hodowlane, są narażone na różne szkodliwe czynniki – między innymi dużą wilgotność. Dlatego też coraz częściej do budowy tych konstrukcji wybiera się drewno. Materiał ten posiada świetne właściwości wytrzymałościowe i pozwala na realizację niemal dowolnego projektu. Przyjrzyjmy się zatem konstrukcjom dla rolnictwa, które znajdziemy w ofercie firmy Grupa Burkietowicz.

Dachy na budynki gospodarcze

W budowie konstrukcji dla rolnictwa zazwyczaj bardzo ważna jest szybka realizacja. Tak, aby gospodarstwo nie odnotowało dużych strat finansowych. Na szczęście produkcja elementów drewnianych przez firmę Grupa Burkietowicz odbywa się sprawnie i terminowo. Nie traci na tym jednak jakość – dachy wykonywane są precyzyjne i z najwyższą starannością. Co więcej, po przetransportowaniu wiązarów montażyści z opisywanego przedsiębiorstwa w krótkim czasie zamocują konstrukcję dachową na obiekcie budowlanym. Firma przygotuje także niezbędną dokumentację. Mamy zatem pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. 


Korzyści z wyboru konstrukcji drewnianej dostrzeżemy jednak prawdopodobnie już na etapie planowania budynku. Jak zostało wspomniane, drewno jest uniwersalnym materiałem, dzięki czemu z jego zastosowaniem możemy stworzyć obiekt dopasowany do indywidualnych wymagań. Takie konstrukcje sprawdzą się na gospodarstwie w różnych celach. Firma Grupa Burkietowicz oferuje budowę wiązarów dachowych na m.in. kurniki, obory, chlewnie, królikarnie czy gęsiarnie. Należy wspomnieć także o tym, że firma zajmuje się montażem pokryć dachowych, systemów dociepleń i elewacji. Możemy zatem liczyć na kompleksową obsługę przy realizacji budynku gospodarczego.

Wiaty na maszyny i plony

Rolnictwo nierozłącznie związane jest z posiadaniem szeregu specjalistycznych urządzeń. Często są to maszyny o dużych gabarytach – m.in. kombajny, traktory czy przyczepy. Właściciel takich sprzętów musi posiadać wiedzę nie tylko odnośnie ich poprawnego użytkowania, ale również w kwestii właściwego przechowywania. Z pomocą firmy Grupa Burkietowicz stworzymy miejsce, które zapewni urządzeniom ochronę przed szkodliwymi czynnikami – na przykład niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Specjaliści zajmują się budową wiat na maszyny rolnicze. Produkowane przez nich konstrukcje dachowe mogą mieć dużą rozpiętość i nie wymagają przy tym dodatkowych podpór. Jest to więc ekonomiczne rozwiązanie. 


Zebrane plony także wymagają odpowiedniego przechowywania, zwłaszcza w sezonie zimowym. Podstawę stanowi pojemny magazyn – niewystarczająca ilość miejsca wiąże się z koniecznością korzystania z innych opcji, na przykład z elewatorów w dużych zakładach. To generuje kolejne koszty. Warto zatem zainwestować we własny magazyn. Tutaj ponownie przychodzi z pomocą firma Grupa Burkietowicz. Wiaty umożliwiają bezpieczne przechowywanie plonów. Wybierając drewnianą konstrukcję, nie musimy obawiać się o stabilność czy wytrzymałość. Wykonane przez specjalistów budynki będą odporne na każdą pogodę, solidne i trwałe. A więc planując budowę obiektów gospodarczych, zdecydowanie powinniśmy zapoznać się z usługami opisywanego przedsiębiorstwa!

Opracowanie:

Grupa Burkietowicz Sp.k.

Odolanów , Kaliska 47

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas