Artykuł sponsorowany Usługi Dźwigowe Rego – kiedy wynająć żurawia samojezdnego?

Usługi Dźwigowe Rego – kiedy wynająć żurawia samojezdnego?

We współczesnym budownictwie żurawie wykorzystywane są niemal na każdym kroku. Ułatwiają przenoszenie wielkogabarytowych ładunków oraz montaż i demontaż konstrukcji. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie dostępnych jest coraz więcej rodzajów żurawi i dźwigów. Firma Usługi Dźwigowe Rego oferuje wynajem żurawi samojezdnych. Co warto o nich wiedzieć?

Co należy wiedzieć o żurawiach samojezdnych? 

Żurawiem samojezdnym lub potocznie dźwigiem nazywana jest dźwignica zamontowana na podwoziu samochodu ciężarowego lub na specjalnym podwoziu samojezdnym czerpiącym napęd z jednego bądź dwóch silników. W skład maszyny wchodzą wciągarki oraz wychylny wysięgnik, który umożliwia podnoszenie, przemieszczanie i opuszczanie załadunku. Sprzęt ten może pracować zarówno w trybie dźwigowym, jak i transportowym, a wykorzystywany jest zazwyczaj do prac montażowych bądź przeładunkowych. W trybie dźwigowym podwozie maszyny zwykle podnoszone jest na wysuwnych podporach, które zapewniają stabilność pracy. Co istotne, żuraw samojezdny może bez przeszkód przemieszczać się z podwieszonym do niego ciężarem. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zwiększaniem zasięgu urządzenia, jego udźwig ulega zmniejszeniu. 

Jakie jest zastosowanie żurawi samojezdnych?

Największą zaletą żurawi samojezdnych jest możliwość podniesienia ładunku o wadze nawet kilkuset ton. Dźwigi samojezdne oferowane przez firmę Usługi Dźwigowe Rego wykorzystywane są zazwyczaj w zakładach pracy, bazach transportowych oraz portach. Ponadto doskonale sprawdzają się przy montażu oraz demontażu wielkogabarytowych konstrukcji oraz obiektów przemysłowych. Mogą swobodnie skręcać nawet w wąskich korytarzach i na niewielkich powierzchniach. Równie często stosowane są do montażu okien oraz elementów elewacji. 

Dlaczego warto skorzystać z usług dźwigowych? 

Dość oczywiste jest, że wszelki sprzęt budowlany, choć niezwykle przydatny, jest również bardzo kosztowny. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy. W Bydgoszczy wynajmem dźwigów zajmuje się przedsiębiorstwo Usługi Dźwigowe Rego. Firma posiada rozbudowaną flotę żurawi i dźwigów przystosowanych do różnych prac. Ponadto Rego nieustannie dba o dobry stan maszyn budowlanych, które poddawane są częstym pracom serwisowym i regularnym przeglądom technicznym. Decydując się na współpracę z przedsiębiorstwem Usługi Dźwigowe Rego, możesz oczekiwać pełnego profesjonalizmu i terminowej realizacji zlecenia.

Opracowanie:

Rego Usługi dźwigowe

Bydgoszcz , Jagiellońska 113 lok. 50

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas