Artykuł sponsorowany Urządź swój lokal z  Zakładem Ślusarsko-Produkcyjnym Adam Zblewski

Urządź swój lokal z Zakładem Ślusarsko-Produkcyjnym Adam Zblewski

Założyłeś swoją działalność i potrzebujesz wyposażenia lokalu? Postanowiłeś realizować się w branży chemicznej i towarów niebezpiecznych? Szukasz firmy, która jednocześnie zapewni wysoką jakość materiałów i wiele rozwiązań? Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Adam Zblewski zajmuje się wytwarzaniem metalowych szafek, które zapewnią wysokie bezpieczeństwo podczas przechowywania gazów.

Szafki gazowe z blachy aluminiowej

Skrzynie wykonane z wysokojakościowej blachy aluminiowej zapewniają skuteczną izolację przechowywania gazomierzy. Warto zaopatrzyć się w nie w momencie, kiedy twoje miejsce pracy wymaga ich regulacji. Zwracając uwagę na produkcję takiego wyrobu, trzeba zaznaczyć, że firma Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Adam Zblewski gwarantuje wieloletnie użytkowanie i jego stabilny wygląd przez lata. Dzięki zastosowaniu materiału z poliestrowymi farbami proszkowymi możemy zapomnieć na dłuższy czas o wymianie skrzynek gazowych na nowe.

Do wyboru są szafki różnej wielkości. Masz możliwość dostosować je do swoich potrzeb, ponieważ występują w różnych rozmiarach. Począwszy od wysokości i szerokości równej odpowiednio 300 i 300 mm, a skończywszy na 1350 i 2200 mm. Możesz zaopatrzyć się w wersję naścienną i wolnostojącą. Co więcej, zakład proponuje rozwiązania w różnych kolorach, co sprawia, że wyposażenie miejsca nie musi być nudne.

Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość produktów

Jak już wyżej zaznaczono, jakość wykonania przy takich zamówieniach jest bardzo ważna. Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Adam Zblewski zapewnia konkurencyjną klasę swoich artykułów. Dzięki posiadaniu nowoczesnych parków maszynowych pracownicy mogą z wielką dokładnością przyłożyć się do produkcji.

Podczas realizacji zlecenia cenimy sobie kontakt z klientem, co pozwala na wprowadzanie zmian w projekcie na każdym jego etapie, a także służymy radami.

– mówi specjalista.

Dobranie indywidualnego rozwiązania do każdego nabywcy powoduje, że zakład zyskuje na profesjonalizmie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas