Artykuł sponsorowany Skład Drewna Sławomir Krzysztofiak – solidne wyroby drewniane do domu i ogrodu

Skład Drewna Sławomir Krzysztofiak – solidne wyroby drewniane do domu i ogrodu

Drewno, jako podstawowy materiał budulcowy i konstrukcyjny, wykorzystywane jest do budowy mebli i domów już od bardzo dawna. Wszechstronne zastosowanie i łatwość pozyskiwania tego surowca sprawiła, że dziś jest powszechnie stosowany do wyrobu innych elementów dekoracyjnych i wykończeniowych. Szeroki asortyment wysokiej jakości wyrobów drewnianych do domu i ogrodu oferuje tartak Skład Drewna w Choszczówce Rudzkiej.

Drewniana galanteria ogrodowa

Firma Skład Drewna specjalizuje się w produkcji drewnianej architektury ogrodowej. Oferta obejmuje duży wybór przedmiotów z drewna, posiadających wysokie walory użytkowe, funkcjonalne oraz estetyczne. Tartak proponuje doskonale wkomponowujące się w każdy taras drewniane pergole, jak również funkcjonalne domki, altany ogrodowe i wiele innych dekoracyjnych oraz praktycznych wyrobów.

Skład Drewna do produkcji altan wybiera tylko wysokiej jakości drewno. Nadaje to konstrukcji wytrzymałości oraz stabilności. Oferowane drewniane domki ogrodowe znakomicie sprawdzą się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na rekreacyjnej działce. W ofercie znajdują się także drewniane domki dla dzieci. Konstrukcje wyróżniają się niebanalnym wyglądem oraz zapewniają bezpieczeństwo. Ponadto firma podejmuje się wykonania bud dla psów. Budy zabezpieczone są na zewnątrz certyfikowanymi impregnatami, które zapewniają długie lata bezobsługowej użyteczności.

Zadaszenia tarasów z drewna

Zadaszenie tarasu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt dużo miejsca w ogrodzie, by pozwolić sobie na wolnostojącą altanę, a chcą podnieść komfort wypoczynku na świeżym powietrzu i ochronić meble ogrodowe, bądź też grilla przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Zabudowa tarasu z drewna jest również świetnym sposobem na funkcjonalne, a zarazem estetyczne wydzielenie prywatnej przestrzeni.

Firma Skład Drewna szybko i solidnie wykonuje zadaszenia tarasów według gotowych projektów i koncepcji zaproponowanych przez klientów. Wszystkie oferowane zadaszenia wykonywane są z najwyższej jakości drewna. Materiał ten jest doskonałym surowcem, dlatego, że dobrze izoluje ciepło i charakteryzuje się wysoką trwałością. Dzięki jego zastosowaniu zabudowa tarasu jest lekka i mobilna, co wpływa na obniżenie kosztów robocizny i transportu. Tartak w codziennej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas