Artykuł sponsorowany Pudełka reklamowe od producenta Opakomax to idealne rozwiązanie na promocje produktów!

Pudełka reklamowe od producenta Opakomax to idealne rozwiązanie na promocje produktów!

Nie ważne czy produkujesz artykuły dla osób dorosłych, czy dzieci to na pewno chcesz, by to właśnie twoje produkty były wybierane przez konsumentów. Jak wyróżnić się na tle konkurencji i jak zachęcić właśnie do Twojego brandu potencjalnych klientów? Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z pudełek reklamowych, które może dla Ciebie stworzyć producent Opakomax!

Pudełka reklamowe idealna promocja artykułów!

Na rynku jest spora konkurencja niezależnie od branży i trudno jest promować swoje produkty. Kontrahenci bardzo często szukają różnego rodzaju promocji, a także pięknych zestawów, które mogą nadawać się na niezobowiązujący prezent dla kolegów z pracy, czy znajomych. W takim przypadku oprócz jakości artykułów i brandu zwracają uwagę na opakowanie.

Ponadto wielu producentów do pudełek reklamowych dołącza gratisy, które sprawiają, że chętniej sięga się po taki zestaw.

Do przypraw można dołączyć piękne młynki lub inne akcesoria kuchenne, a do napojów szklanki. Jeśli współpracujesz z inną firmę to można umieścić oba towary w jednym pudełku, dzięki czemu promujesz je razem, np. maskotkę i słodycze

 — doradza ekspert.

Takie opakowania można stworzyć na podstawie własnego projektu, lub poprosić o wykonanie go przez producenta. Uwzględni on wszystkie Twoje potrzeby, a dodatkowo stworzy dla Ciebie prototyp. Dzięki temu przed głównym zleceniem procesu produkcyjnego masz szansę sprawdzić, czy takie rozwiązanie jest odpowiednie.

Kto zajmuje się produkcją pudełek reklamowych?

Warto wybrać firmę, która fachowo doradzi Ci i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich produktów. Godnym polecenia producentem jest Opakomax, która oferuje produkcję między innymi:
  • opakowania tekturowe,

  • regały, standy, displaye na ladę,

  • pudełka fasonowe,

  • pudełka klapowe.

Przedsiębiorstwo ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży i ciągle się rozwijają, by spełnić wszystkie oczekiwania swoich klientów. Proces produkcyjny zaczynają od stworzenia projektu, wykonaniu prototypu, naniesieniu druku i wszelkich prac introligatorskich.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas