Artykuł sponsorowany Profesjonalny serwis sprężarek powietrza z firmą Kompresor-Tech s.c.

Profesjonalny serwis sprężarek powietrza z firmą Kompresor-Tech s.c.

Sprężarki to taki typ urządzeń, które przydaje nam się nie tylko w pracy, ale również w domu. Niestety z powodu nadmiernej eksploatacji może dojść w nich do występowania usterek, których profesjonalną naprawę oferuje nam między innymi firma Kompresor-Tech s.c. Poznajmy najważniejsze informacje na ten temat.

Jakiego typu awarie najczęściej występują w sprężarkach powietrza?

Sprężarka jest urządzeniem, którego praca oparta jest na działaniu wielu współpracujących ze sobą podzespołów. Niestety uszkodzenie jednego z tych elementów może mieć znaczący wpływ nie tylko na działanie samego sprzętu, ale również zatrzymanie procesu produkcyjnego.

Do typowych awarii kompresorów powietrza należy zaliczyć przede wszystkim powstawanie nieszczelności w tak zwanym presostacie, czyli wyłączniku ciśnieniowym. Często dochodzi tam także do uszkodzenia pompy próżniowej. W przypadku sprężarek olejowych możemy spotkać się też z przypadkami zbyt małej ilości oleju, czego powodem może być jego wyciekanie.

Dlaczego naprawę sprężarki powietrza warto powierzyć specjalistom z firmy Kompresor-Tech s.c.?

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii sprężarki powietrza należy pamiętać, iż próba ich samodzielnego usuwania może okazać się zbyt trudna. Dlatego właśnie warto z tym problemem zgłosić się do specjalistycznej firmy Kompresor-Tech s.c. Jest to przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Bytomiu.

Możemy liczyć tam przede wszystkim na fachowe oraz kompleksowe usuwanie usterek przez doświadczonych fachowców. Stosowane są w tym miejscu najwyższej jakości części zamienne pozwalające na zwiększenie żywotności urządzenia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas