Artykuł sponsorowany Profesjonalna naprawa i okresowy serwis wózków widłowych w ofercie firmy DM TECH SP. Z O.O.

Profesjonalna naprawa i okresowy serwis wózków widłowych w ofercie firmy DM TECH SP. Z O.O.

Wózki widłowe odgrywają ważną rolę w przenoszeniu ciężarów. Znacząco ułatwiają pracę załadunkową w magazynach oraz dobrze sprawdzają się przy konieczności transportu półproduktów. Są to maszyny, które są intensywnie eksploatowane każdego dnia i pomimo ich wytrzymałości, z czasem mogą wymagać drobnych napraw. Nie bez znaczenia jest także ich regularne serwisowanie. W tym wszystkim może pomóc Ci sprawdzona firma DM TECH SP. Z O.O.. Poznaj jej bogatą ofertę!

Regularny serwis wózków widłowych gwarancją bezawaryjnej pracy

Dzięki wózkom widłowym praca w magazynach, na halach produkcyjnych i przy załadunku dużych transportów jest znacznie lżejsza. Oprócz tego, świetnie sprawdzają się przy przewożeniu półproduktów pomiędzy kolejnymi działami produkcyjnymi oraz w centrach przeładunkowych. Dzięki ich zastosowaniu praca ręczna jest zniwelowana niemal do minimum. Aby maszyny działały sprawnie, wydajnie i bezawaryjnie, konieczne jest regularne serwisowanie wózków widłowych, dzięki czemu będą one codziennie eksploatowane bez żadnych usterek. Jeżeli wszystkie okresowe naprawy, wymiany olejów oraz ogumienia będą wykonywane na czas, to pozwoli to uniknąć nagłych awarii podczas wykonywania pracy. Decydując się na usługi serwisowe wózków jezdniowych, warto wybrać firmę DM TECH SP. Z O.O., która wyróżnia się szeroką wiedzą, kompleksową obsługą oraz dokładnością wykonywanych prac, dzięki czemu zyskujesz gwarancję najwyższej jakości usług.

Naprawy, które wykona sprawdzony serwis

Warto pamiętać, że spalinowe wózki widłowe lepiej sprawdzą się do czynności załadunkowych i przewozowych wykonywanych na zewnątrz, zaś elektryczne wózki jezdniowe, doskonale nadają się do prac wewnątrz budynków, w tym w halach produkcyjnych i magazynowych. Ważną grupą wózków widłowych są te zasilane na gaz, które są bardzo ekonomiczne i oszczędne w pracy oraz utrzymaniu. Podczas przewozów dużych ciężarów może zdarzyć się awaria poszczególnych podzespołów lub mogą pojawić się różne uszkodzenia, w tym układu hamowania, kierowniczego, skrzyni biegów, mechanizmu podnoszenia, aż wreszcie elementów instalacji elektrycznej. We wszystkich tych pracach może pomóc firma DM TECH SP. Z O.O. z Borkowa.

Firma DM TECH SP. Z O.O. dzięki specjalistycznym narzędziom i zatrudnieniu doświadczonych fachowców, podejmie się remontu każdego wózka. Możesz liczyć również na usługi polegające na wymianie akumulatorów oraz wykonywania regularnych przeglądów, które są wymagane Urząd Dozoru Technicznego. Sprawne przeprowadzenie serwisu pozwala zdiagnozować ewentualne uszkodzenia lub nieprawidłowości, które przy dalszej eksploatacji mogą przerodzić się w poważne awarie. Dużo lepiej jest skutecznie zapobiegać, aniżeli potem narażać się na wysokie koszty naprawy.  Oprócz serwisowania i napraw wózków widłowych, firma DM TECH SP. Z O.O. oferuje klientom również krótko- i długoterminowy wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych i sztywnych, od renomowanych producentów, jak: Dieci, Maniou oraz Merlo. Istnieje możliwość wynajęcia ładowarki wraz z operatorem albo samego urządzenia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas