Materiał Partnera Produkcja oraz sprzedaż części do sprężarek tłokowych przez firmę GCS

Produkcja oraz sprzedaż części do sprężarek tłokowych przez firmę GCS

Sprężarki są wykorzystywane w wielu urządzeniach i maszynach, z których codziennie korzystamy. Bez odpowiedniej sprężarki pojazdy czy urządzenia nie będą działać z maksymalną wydajnością. Decydując się na zakup części do sprężarek, warto skorzystać z usług firmy GCS, która już od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą takich elementów sprężarek jak pierścienie tłokowe, dławice czy też zawory.

Wysokiej klasy pierścienie tłokowe

Wszystkie elementy sprężarki narażone są na pracę w specyficznych warunkach i pod dużymi naciskami, dlatego muszą być odpowiednio ze sobą spasowane. Pierścienie tłokowe i prowadzące od firmy GCS świetnie spełniają swoje zadania. Elementy te pozwalają na zarówno jednokierunkowe, jak i dwukierunkowe uszczelnienie sprężarki. Wiedza techniczna doświadczonych pracowników, pozwala sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. W przypadku elementów uszczelniających bardzo ważna jest jakość wykonania, gdyż nawet najmniejsze wady mogą doprowadzić do uszkodzenia uszczelnienia. Odpowiednio zaprojektowane pierścienie tłokowe idealnie wpasują się w elementy sprężarki, dzięki czemu zapewnią pełną szczelność całego układu.

Dławice i pierścienie dławicowe

W ofercie firmy GCS znajdziemy pełną gamę dławic gazowych i olejowych wraz z nowoczesnymi zespołami pierścieni dławicowych i zgarniaczy oleju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możliwe jest stworzenie elementów, które pozwolą na sprawne działanie sprężarek. Wykorzystanie takich materiałów jak żeliwa, stal nierdzewna czy brąz stali stopowej, umożliwia osiągnięcie najwyższej wydajności sprężarki. Produkty firmy GCS nadają się do regeneracji, co znacząco wydłuża ich żywotność. W zależności od tego czy sprężarka jest dostosowana do pracy ze smarami ,czy też jest nastawiona na pracę bezsmarową, potrzebne są odpowiednie elementy. Korzystając z usług renomowanych firm, otrzymamy fachową pomoc przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Produkcja i sprzedaż zaworów do sprężarek

Zawory w sprężarkach są stale wystawione na działanie różnego rodzaju sił i niekorzystnych warunków pracy. Jeśli zawory zostaną wykonane z materiałów pośledniej jakości, to końcowy produkt nie spełni oczekiwań. Firma GCS zajmuje się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju zaworów, dzięki czemu są w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Odpowiednie zawory pozwolą na sprawne i wydajne działanie sprężarki. W przypadku przedsiębiorstwa GCS wszystkie produkty są wykonywane z pomocą najnowocześniejszych materiałów, a własne ośrodki badawcze pozwalają na szybkie wprowadzenie najnowszych rozwiązań.

Opracowanie:

GCS Compressor Products INT

Warszawa , Korkowa 167 lok. 211

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas