Artykuł sponsorowany Poznaj przykładowe usługi w zakresie ciepłownictwa!

Poznaj przykładowe usługi w zakresie ciepłownictwa!

Instalacje i węzły cieplne są obecne w większości budynków. To dzięki nim możliwe jest przesyłanie ciepła, wody, prądu elektrycznego oraz gazu z zewnętrznych sieci do poszczególnych odbiorców. Na rynku znajdziesz mnóstwo firm, które świadczą usługi w zakresie ciepłownictwa. Jednak kluczowe jest wybranie tej odpowiedniej. W tym artykule poznasz przykładowe usługi ciepłownicze oraz dowiesz się, czym zajmuje się całodobowe pogotowie!

Najpopularniejsze usługi wykonywanie w ramach ciepłownictwa

Systemy automatyki ciepłowniczej, węzły cieplne, kotły gazowe, instalacje wewnętrzne, ciepłomierze i kotły to tylko kilka przykładów urządzeń, które związane są z dostarczaniem ciepła w obiektach. To dzięki nim możliwe jest ogrzewanie mieszkania oraz kontrola pracy urządzeń grzewczych. W czasie ich eksploatacji dochodzi do uszkodzenia różnego rodzaju elementów lub awarii. W takim wypadku należy wezwać firmę, która świadczy usługi w zakresie ciepłownictwa. Taką firmą jest na przykład BTS Plus. Doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest prawidłowa praca urządzeń grzewczych i instalacji, dlatego też zatrudniają tylko wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów. Żadna awaria nie będzie stanowiła dla nich problemu!

Wśród najczęściej wykonywanych usług ciepłowniczych, znajdziesz:

  • montaż i projektowanie kompaktowych węzłów cieplnych (w obiektach wielorodzinnych),
  • montaż węzłów wiszących w obiektach jednorodzinnych i małych lokalach,
  • projektowanie i montaż systemów automatyki ciepłowniczej,
  • wymiana baterii i akumulatorów w urządzeniach grzewczych,
  • produkcja i montaż pomp.

Oczywiście większość przedsiębiorstw działających w branży ciepłowniczej zajmuje się także sprzedażą regulatorów dla ciepłownictwa i systemów solarnych, czujników temperatury oraz armatury sanitarnej.

Całodobowe pogotowie ratunkiem w przypadku awarii węzłów cieplnych

Jedną z usług dotyczących ciepłownictwa jest całodobowe pogotowie ciepłownicze Firmy, które świadczą tego rodzaju usługi, są gotowi zjawić się na miejscu o każdej porze, w dni robocze, weekendy, jak i w święta. Nagła awaria instalacji grzewczej, modułowego węzła cieplnego lub kotła gazowego w budynku wielorodzinnym zobowiązuje zarządcę lokalu do natychmiastowej naprawy usterki. Właśnie w takich sytuacjach niezbędne jest skorzystanie z pomocy całodobowego pogotowia! Serwisanci po dotarciu na miejsce dokonają pełnej diagnostyki i usunięcia przyczyny awarii. Czasami niezbędna jest wymiana części – tym również zajmie się pogotowie serwisowe!

Opracowanie:

BTS plus s.c.

Gdańsk , Trakt Świętego Wojciecha 29

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter