Materiał Partnera Pompy do wody w asortymencie hurtowni Matex Sp. z o.o.

Pompy do wody w asortymencie hurtowni Matex Sp. z o.o.

Pompy wykorzystywane do przydomowych studni czy innych zbiorników to urządzenia, które muszą charakteryzować się wysoką wydajnością oraz doskonałą jakością pracy. Dystrybutorem pomp renomowanych producentów jest hurtownia Matex Sp. z o.o., której szeroki asortyment obejmuje wiele typów, m.in. głębinowe, zatapialne czy kompletne zestawy hydroforowe. Jakie dokładnie pompy do wody znaleźć można w tej hurtowni?

Dopasowane do potrzeb

Pompy do wody są urządzeniami, których poszczególne modele dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Ich wydajność jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez użytkowników domów jednorodzinnych, ale też mogą być z powodzeniem wykorzystywane nawet w rolnictwie czy przemyśle. Hurtownia Matex Sp. z o.o. jest w stanie zaoferować swoim klientom wiele pomp głębinowych, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie różnica wysokości pomiędzy usytuowaniem urządzenia (pompy) a lustrem wody jest powyżej 8 metrów. W tym wypadku warto zwrócić też uwagę na rodzaj ujęcia.

W studniach kręgowych i zbiornikach niezbędne jest wykorzystanie specjalnej rury osłonowej, którą również oferuje Matex Sp. z o.o. – renomowana hurtownia armatury. Dostępne pompy głębinowe przeznaczone do czerpania czystej wody występują najczęściej w wariancie śrubowym lub monoblokowym. Szeroki asortyment hurtowni Matex Sp. z o.o. obejmuje także pompy zatapialne i popularne zestawy hydroforowe. Czym konkretnie się charakteryzują i kiedy się je stosuje?Pompy zatapialne i zestawy hydroforowe tzw „hydrofory”

W przypadku zastosowania pompy do wody warto wybrać model dostosowany do konkretnego zapotrzebowania i typu ujęcia. W ujęciach, w których różnica wysokości pomiędzy usytuowaniem urządzenia (pompy zasysającej) a lustrem wody jest poniżej 8 metrów, doskonale sprawdzą się przygotowane przez hurtownię Matex Sp. z o.o. zestawy hydroforowe renomowanych producentów. Warto jednak pamiętać, że tego typu pompy muszą pobierać wyłącznie czystą wodę. Występowanie w niej elementów stałych szlifujących, takich jak np. piasek, ogranicza żywotność pomp głębinowych jak i pomp zastosowanych w zestawach hydroforowych.

Oferta hurtowni Matex Sp. z o.o. obejmuje także pompy zatapialne. Nadają się one do wszechstronnego zastosowania – ich prosta budowa zapewnia łatwy serwis oraz długotrwałe, bezawaryjne funkcjonowanie. W szerokim asortymencie odpowiednią pompę znajdą też osoby lub instytucje potrzebujące modeli o zwiększonej odporności na pojawiające się w wodzie stałe elementy szlifujące. W hurtowni Matex Sp. z o.o. można zatem zakupić wiele typów pomp do wody – zarówno głębinowych, jak i zestawów hydroforowych czy pomp zatapialnych. Wybór warto skonsultować ze specjalistami z Matex Sp. z o.o., którzy doradzą zastosowanie optymalnego rozwiązania dla konkretnych potrzeb.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas