Artykuł sponsorowany Piaskowski Skup surowców wtórnych – co możesz oddać do recyklingu?

Piaskowski Skup surowców wtórnych – co możesz oddać do recyklingu?

Każdy dom, zakład oraz miejsce, gdzie przebywają ludzie to źródło wszelkiego rodzaju odpadów. Niektóre z nich należy zutylizować, jednak takie surowce jak metale, czy makulatura można ponownie przetworzyć. Poznaj korzyści ze sprzedaży odpadów. Oddaj je firmie Piaskowski Skup surowców wtórnych i zadbaj o dobro naszej planety, która jest domem nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt.

Korzyści ze sprzedaży odpadów do skupu – poznaj je!

Zastanawiasz się, jakie odpady przyjmuje skup surowców wtórnych? Oto najpopularniejsze rodzaje:


  • aluminium;

  • złom stalowy;

  • metale nieżelazne;

  • metale kolorowe;

  • cynk.

Odpady przekazywane do skupu są następnie poddawane recyklingowi i wykorzystywane ponownie. Oddając nagromadzony złom, makulaturę czy puszki po napojach wpływasz na zmniejszenie ilości śmieci, które niszczą planetę.

Skup surowców wtórnych – podreperuj swój domowy budżet

Zawożąc surowce do skupu, nie płacisz za pozbycie się śmieci. To Tobie jako dostawcy wypłacana jest odpowiednia kwota, która jest ustalana na podstawie wagi przywiezionego materiału – informuje pracownik skupu surowców wtórnych Piaskowski.

W tym miejscu oddasz metale kolorowe, nieżelazne, a także makulaturę. Firma prowadzi skup ołowiu, brązu, a także mosiądzu. Odpady wtórne są odpowiednio składowane, a następnie przeznaczone do recyklingu. Warto odwiedzić tą firmę osobiście, zwłaszcza jeśli posiadasz większą ilość niepotrzebnych surowców, które możesz sprzedać w atrakcyjnej cenie.

Recykling złomu przyczynia się również do znaczącego obniżenia kosztów nowych produktów. Odzyskiwanie tytanu, brązu, cyny czy srebra jest o wiele tańsze niż ich wydobycie z ziemi. Te dodatkowe koszty są przerzucane na nas, czyli na konsumentów. I właśnie my płacimy więcej za nowe sprzęty. Szacuje się również że recykling 80 tysięcy ton metalu pozwala zredukować tonę emisji szkodliwego dwutlenku węgla. W dobie ocieplania się klimatu i ciągłego zanieczyszczania planety to bardzo ważne dane.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas