Materiał Partnera Niepowtarzalny mebel w domowej biblioteczce

Niepowtarzalny mebel w domowej biblioteczce

Aranżacja domowej biblioteczki to spore wyzwanie. Poza względami natury czysto estetycznej musi to być pomieszczenie cechujące się daleko idącą praktycznością. Należy również zadbać aby regały czy półki przeznaczone pod książki były nie tylko solidne, ale dawały łatwą możliwość sięgnięcia po ulubiony tytuł. Współcześni projektanci mebli wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom.

Dla prawdziwych miłośników literatury, posiadanie w domu osobnego pomieszczenia przeznaczonego na potrzeby biblioteczki to idealne rozwiązanie, pozwalające na niebywały komfort w trakcie czytania ulubionego tytułu. Aby jednak biblioteczka była miejscem jak najbardziej przyjaznym warto poświęcić chwilę na jej aranżację. Najważniejszym jej elementem są oczywiście półki na książki. Znajdująca się w miejscowości Lipienek w województwie kujawsko – pomorskim firma Tylkowdrewnie oferuje alternatywne rozwiązanie w tej kwestii.

Solidnie i nowocześnie

Firma Tylkowdrewnie oferuje designerskie rozwiązanie w postaci oryginalnej półki na książki w kształcie drzewa. Ten wykonany z solidnego drewna mebel cechuje duża wytrzymałość na ciężar oraz długoletnia trwałość. Najważniejszą jednak jego zaletą jest niewątpliwie wygląd i konstrukcja. Sformowana w kształcie drzewa półka montowana jest za pomocą śrub do ściany. Dzięki temu nie tylko nadaje pomieszczeniu biblioteczki niepowtarzalnego wyglądu, ale jest również bardzo funkcjonalna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Dzięki jej konstrukcji bez problemu sięgniemy po interesujący nas tytuł. „Konary” półki rozchodzą się po ścianie w sposób nieregularny, tworząc niepowtarzalnie wyglądające krzywizny z książek. Bez wątpienia takie rozwiązanie sprawi, że pomieszczenie nabierze dodatkowego klimatu.

Do własnego montażu nie tylko w bibliotece…

Firma Tylkowdrewnie oferuje półki pod książki w formie drzewa wykonane z najwyższej jakości drewna. Jest to zazwyczaj suszone drewno sosnowe, zapewniające trwałość i solidność. Dzięki materiałowi z którego wykonano półkę zyskujemy produkt ekologiczny. Półki dostępne są w ośmiu kolorach, zaś rozmiary mebla mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Planując zatem stworzyć sobie niepowtarzalną i oryginalną odskocznię w postaci prywatnej biblioteczki, warto skorzystać z oferty firmy Tylkowdrewnie.

Opracowanie:

Tylkowdrewnie Paulina Szok

Lipienek 1A

  • tel. 669 554 849

Podziel się