Artykuł sponsorowany Nie jesteś w stanie przewieść samodzielnie złomu do punktu sprzedaży? Firma Nord Steel zrobi to za Ciebie

Nie jesteś w stanie przewieść samodzielnie złomu do punktu sprzedaży? Firma Nord Steel zrobi to za Ciebie

Surowce wtórne są na rynku obecnie bardzo cenne. Zalicza się do nich różnego rodzaju metale, również te kolorowe. Poprzez obróbkę termiczną oraz mechaniczną elementy tego typu mogą być następnie zdatne do ponownego użytku. Dlatego warto posiadany złom sprzedać w specjalistycznym punkcie, który jednocześnie oferuje atrakcyjne stawki za poszczególne surowce.

Atrakcyjne stawki w skupie surowców wtórnych

Potocznym określeniem dla surowców wtórnych jest złom. Oznacza wszelkiego rodzaju odpady, także elementy niezdatne do dalszego użytku, które mogą być poddane procesowi recyklingu. Przebiega on na kilka sposobów. Podstawowym jest obróbka mechaniczna, która pozwala uzyskać konkretny kształt poszczególnych elementów, dzięki któremu surowce mogą zostać przetopione w piecu hutniczym. Obróbka termiczna pozwala na oczyszczenie materiału, ale również produkcję zupełnie nowych elementów stalowych. Firma Nord Steel specjalizuje się w skupie tego rodzaju odpadów. Dla swoich klientów posiada atrakcyjne stawki. Oferuje również ich odbiór z punktu docelowego.

Nasza firma pełni profesjonalne usługi. Oznacza to, że wspieramy swoich klientów także na etapie transportu surowców wtórnych. W wielu przypadkach są to elementy o sporych gabarytach i wadze, a samodzielne transport nie wchodzi w grę. To również oszczędność czasu dla osób, które chcą pozbyć się zalegających elementów tego typu. Już na wstępie określamy wstępną charakterystykę surowców, ilość, jak też ewentualną wagę, by w przybliżeniu określić, jaką stawkę możemy zaproponować

 – mówi specjalista.

Jakiego rodzaju surowce wtórne można sprzedać w Nord Steel?

Firma zajmuje się skupem różnego rodzaju odpadów metalowych. Między innymi mosiądzu, aluminium, czy metali kolorowych. W punkcie można sprzedać także złom poprodukcyjny, również ocynkowany. Dodatkowo istnieje możliwość oddania do punktu dowolnej ilości makulatury, chociażby tektur, czy zużytych opakowań kartonowych. Zapoznaj się bliżej z ofertą Nord Steel.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas