Artykuł sponsorowany METALGUM – wysokiej klasy rozdzielacze do opryskiwaczy

METALGUM – wysokiej klasy rozdzielacze do opryskiwaczy

Opryskiwacze to urządzenia rolnicze, które służą do rozpylania i nawożenia roślin chemicznymi oraz mineralnymi preparatami ochronnymi. Stosowane są one w rolnictwie i muszą wyróżniać się bezawaryjnością oraz efektywnością swojej pracy. Na rynku dostępnych jest wiele opryskiwaczy, które różnią się obudową, zakresem oprysku, a także ilością sekcji i konfiguracją ustawień. Ich ważną częścią są zaś rozdzielcze, które dzieli się na elektryczne i bardziej popularne mechaniczne. Wysokiej klasy osprzęt tego typu posiada firma METALGUM, która słynie z produkcji i sprzedaży wyrobów gumowych dla maszyn rolniczych i hydrauliki.

Rozdzielacze stałociśnieniowe wielosekcyjne

METALGUM specjalizuje się w produkowaniu rozdzielaczy z zaworami wielosekcyjnymi. Podzespoły posiadają zatem trzy, cztery, a nawet pięć i sześć sekcji. System wielosekcyjny z regulacją ciśnienia i wyjściem na manometr pozwala utrzymać odpowiednie warunki pracy, zwiększając pole oprysku oraz jego efektywność. Im więcej sekcji znajduje się bowiem na rozdzielaczu, tym lepiej. Podkreślić też warto, że zawory stałociśnieniowe stosowane przez METALGUM pozwalają łączyć wiele dysz ze sobą i to bez zakłócenia sprawności opryskiwacza.

Firma dba również o to, by rozdzielacze pomagały w ustawieniu kierunku oprysku oraz kąta nachylenia dysz. Jest to ważne przy konfiguracji opryskiwacza pod pracę z wykorzystaniem różnych środków chemicznych przy różnych roślinach. Producent METALGUM gwarantuje zatem uniwersalne zastosowanie swoich rozdzielaczy. Liczyć można też na długi okres gwarancji oraz atrakcyjną cenę.

Wysokiej klasy konstrukcja rozdzielacza do opryskiwaczy

Rozdzielacze do opryskiwaczy muszą wytrzymywać trudne warunki atmosferyczne, a także wpływające na ich żywotność ciężkie warunki pracy. Podzespoły te powinny być wytrzymałe na korozję, niskie i wysokie temperatury, na mróz i wodę, a także na działanie środków chemicznych oraz olejów. W innym przypadku rozdzielacz do opryskiwaczy szybko ulegnie zniszczeniu czy też rozszczelnieniu. O to, by uniknąć takich problemów, dba właśnie firma METALGUM, która oferuje podzespoły produkowane tylko z wysokiej klasy materiałów. Rozdzielacze wykonane są zatem z elementów stalowych kwasoodpornych, a także z przetestowanych tworzyw sztucznych podwyższonej jakości. Cała konstrukcja jest dzięki temu wytrzymała oraz lekka. Z czego się ona składa?

Rozdzielacze od METALGUM posiadają solidną budowę, która nie różni się swoim wyposażeniem od konstrukcji innych producentów. Podzespół posiada korpus, nakrętkę regulacji ciśnienia, rączkę przełączającą, obsadę manometru, nakrętkę obsady manometru, wtyczkę fi.25, głowę filtra, obudowę filtra, nasadę, przetyczkę fi.2,5, a także sekcję rozdzielaczy i klawisze sekcji. Wszystkie te elementy tworzą niemalże jedną monolityczną całość, dzięki czemu całe akcesorium jest niebywale wytrzymałe. METALGUM zapewnia, iż taki rozdzielacz do opryskiwaczy wytrzyma wiele lat intensywnej eksploatacji. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas