Artykuł sponsorowany Jak znaleźć odpowiedni dźwig?

Jak znaleźć odpowiedni dźwig?

Wypożyczanie dźwigów, to bardzo popularna usługa. Bardzo rzadko małe, a nawet średnie przedsiębiorstwa budowlane decydują się na zakup nowego, drogiego dźwigu. Nie jest to też maszyna, którą kupuje się do wykonania jednorazowej czy nawet kilku razowej czynności. W związku z tym istnieją firmy, których głównym zakresem działalności jest wykonywanie usług dźwigowych. Do różnych prac, mogą się sprawdzić różne modele dźwigów – jak znaleźć odpowiedni?

Usługi dźwigowe świadczy wiele firm w Polsce, z powodów wspomnianych powyżej, a także dlatego, że nie każdy może dźwig obsługiwać. Głównym czynnikiem wyboru firmy oferującej usługi dźwigowe będzie jej lokalizacja, jednak istnieją również przedsiębiorstwa, których zasięg działalności obejmuje nie tylko lokalne tereny. Jednak są inne, równie ważne czynniki wyboru firmy oferującej usługi dźwigowe, jak i samego dźwigu.

Jak wybrać firmę oferującą usługi dźwigowe i dźwig?

Przede wszystkim, aby moc wybrać dźwig, należy znaleźć firmę, która dysponuje szeroką flotą tych maszyn. Usługi dźwigowe Marek Dymel dysponują całym parkiem maszynowym, gdzie można znaleźć dźwigi o różnym udźwigu i wyciągi. Firma dysponuje dźwigami marek: Libherr, Coles, Faun, ADK, Jelcz i Krupp. Mając taki wybór, można śmiało stwierdzić, że dane przedsiębiorstwo jest godne zaufania i zapewni optymalny dobór maszyny. Trudno natomiast mówić o wyborze, jeżeli przedsiębiorstwo dysponuje jednym czy dwoma dźwigami. Im większy wybór daje firma, tym lepiej – nie każdy dźwig nada się do każdej pracy. Jeżeli potrzebujemy wypożyczyć kilka dźwigów, lepiej zrobić to w jednym miejscu.
Dobrym powodem dla wyboru danej firmy będzie możliwość fachowego doradztwa – inwestor budowlany nie zawsze musi mieć wiedzę w temacie doboru optymalnej maszyny do danej pracy – w tym powinien pomóc profesjonalny doradca, z danego przedsiębiorstwa. Dlatego poza dobrym sprzętem i zróżnicowanym wyborem firma powinna dysponować także dobrymi pracownikami.
Usługi dźwigowe
, to jak już wspomnieliśmy popularna usługa, jednak sam dobór dźwigu jest w praktyce dość skomplikowany. W związku z tym, każdy wynajem usług dźwigowych powinien rozpocząć się od konsultacji z pracownikiem firmy i określeniu do jakich konkretnie prac potrzebna będzie maszyna. Dobrą firmę określa chęć pomocy klientowi – jeżeli będziesz widział, że pracownik dopytuje o Twoje potrzeby, to znaczy, że dobrze trafiłeś.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas