Artykuł sponsorowany Interstal – producent blach stalowych i ocynkowanych

Interstal – producent blach stalowych i ocynkowanych

Firma Interstal od ponad 20 lat zajmuje się produkcją różnego rodzaju blach oraz wyrobów blaszanych. Specjalizuje się w produkcji blach stalowych i ocynkowanych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Bytomiu, a na terenie całej Polski znajduje się aż 6 oddziałów firmy. Sukces firmy opiera się na ścisłej współpracy z Klientami i spełnianiu ich potrzeb. Zobacz, co w swojej ofercie ma firma Interstal z Bytomia.

O firmie Interstal

Firma Interstal powstała w 1996 roku. Jej działalność skupiała się głównie na produkcji blach stalowych i ocynkowanych. Tak wąska specjalizacja pozwala na osiągnięcie wysoko jakościowych wyrobów. W 2002 roku firma rozszerzyła działalność o serwis blach ocynkowanych. Posiada własne agregaty do rozcinania blach, dzięki czemu znacząco skraca się czas realizacji zleceń. Od kilku lat firma zajmuje się także produkcją rur ocynkowanych, blach powlekanych oraz kształtowników montażowych. Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu, ale posiada także oddziały w Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy, co wpływa na usprawnienie procesów logistycznych.

Producent blach stalowych

Firma Interstal specjalizuje się w produkcji blach stalowych powlekanych PVC. Wykorzystuje się je do wykonywania drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram, parapetów czy podbitki. Świetnie sprawdzają się także jako listwy ozdobne i wykończeniowe. Blacha stalowa powlekana folią dekoracyjną PVC jest bardzo trwała, a jednocześnie zapewnia dużą estetykę. Z powodzeniem może imitować drewno lub inne materiały wykorzystywane do wykańczania wnętrz. Firma Interstal do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje najwyższej jakości komponenty od renomowanych producentów z Polski, Niemiec i Włoch. Wykorzystywane okleiny mają od 2 do nawet 15 lat gwarancji i cechują się wysoką odpornością mechaniczną oraz nienaganną estetyką. Najpopularniejsze kolory to złoty, dąb i orzech, ale firma chętnie realizuje także nietypowe zamówienia.

Producent blach ocynkowanych

W ofercie firmy Interstal znajdują się również rury okrągłe i kwadratowe ocynkowane oraz profile ocynkowane ze szwem. Firma oferuje głównie blachy o grubościach od 0,8 do 3,0 mm. Interstal jest uznawany za wiodącego producenta blach ocynkowanych na polskim rynku i cieszy się dużym uznaniem klientów.

Nowoczesne centrum serwisowe

Firma Interstal dysponuje nowoczesnym centrum serwisowym, które umożliwia realizację zleceń w bardzo krótkim czasie. Klienci mogą zlecić wykonanie indywidualnego wzoru profili – modyfikacje mogą dotyczyć kształtu i długości. Wszystkie profile wykonywane są zgodnie z normą pn-EN 10305 –(3 i 5), a firma Interstal ma wdrożony system jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2000.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter