Artykuł sponsorowany Gdzie kupić tkaniny powlekane?

Gdzie kupić tkaniny powlekane?

Tkaniny dodatkowo zabezpieczone gumową powłoką to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie cienkiego i jednocześnie wodoodpornego materiału. Mają mnóstwo zalet, dzięki którym znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych miejscach. Czym dokładnie charakteryzują się gumowe tkaniny, jakie są ich największe zalety i gdzie najlepiej kupić, aby mieć pewność, że będą wysokiej jakości?

Czym są tkaniny powlekane?

Tkaniny powlekane to materiał, który został wykonany z mocnych włókien poliestrowych, a następnie pokryty warstwa poliuretanu, dzięki któremu nabierał doskonałych właściwości izolacyjnych. Bardzo często są one wykorzystywane jako różnego rodzaju zasłonki i prześcieradła sanitarne. Można je znaleźć na halach produkcyjnych, w magazynach oraz w gabinetach medycznych, fizjoterapeutycznych i kosmetycznych.

Gdzie kupić?

Z  uwagi na to, że tkaniny powlekane są wykorzystywane nie tylko w warsztatach i magazynach, ale także różnego rodzaju placówkach medycznych, czy też zakładach przemysłowych zajmujących się produkcją żywności – powinny być przede wszystkim wysokiej jakości. Doskonałe tkaniny powlekane można znaleźć między innymi w ofercie przedsiębiorstwa Pionier, które znajduje się w miejscowości Jawor na terenie województwa dolnośląskiego. Kupowanie gumowych artykułów od zaufanych dostawców to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości i trafiona inwestycja.

Nie warto kupować gumowych tkanin z podejrzanych i niezweryfikowanych miejsc, gdyż guma może szybko kruszeć i już po kilku miesiącach, konieczna będzie wymiana całego materiału.  

Zalety tkanin powlekanych

Tkaniny powlekane mają wiele zalet, a wśród najważniejszych należy wymienić przede wszystkim:

  • Właściwości izolacyjne – nie tylko nie przewodzą prądu, ale mają też właściwości termoizolacyjne, głównie ze względu na nieprzepuszczalność powietrza.
  • Wodoodporność – nie ulegają namaczaniu, przez co sprawdzą się nie tylko jako ochrona przez bezpośrednim strumieniem wody, ale także mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność, na przykład w pralniach i na basenach.
  • Elastyczność – wysokiej jakości tkaniny powlekane od zaufanego producenta charakteryzują się doskonałą elastycznością, dzięki której powłoka gumowa nie ulega pękaniu, podczas użytkowania tkaniny. Mogą służyć długi czas i pod wpływem użytkowania nie zmienią swoich właściwości.

Można kupić je w dowolnych rozmiarach, dlatego sprawdzą się zarówno jako powłoka na pojedyncze łóżko zabiegowe, jak i kilkumetrowa zasłona. Mają stosunkowo niską cenę, więc  w razie uszkodzenia można je po prostu wyrzucić.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas