Artykuł sponsorowany Firma SYSTEMY POMIAROWE i jej oferta innowacyjnych urządzeń akustycznych

Firma SYSTEMY POMIAROWE i jej oferta innowacyjnych urządzeń akustycznych

Pomiary akustyczne ważne są niemalże w każdej branży, od budownictwa, energetyki i drogownictwa począwszy, na ekologii, lotnictwie, górnictwie czy wszystkich gałęziach przemysłu kończąc. To dzięki nim można niwelować hałasy w miejscach pracy, wdrażać strategie ochrony środowiska przed niepożądanymi dźwiękami oraz opracowywać projekty akustyki takich wnętrz jak sale koncertowe. By było to jednak możliwe, potrzeba wysokiej klasy urządzeń o doskonałych parametrach pracy. Takie sprzęty posiada uznany na rynku dystrybutor SYSTEMY POMIAROWE, którego profil działalności i ofertę przedstawiamy w dalszych częściach artykułu.

Sprzedaż urządzeń akustycznych od najlepszych producentów

Krakowska firma SYSTEMY POMIAROWE jest jednym z krajowych liderów w dystrybucji nowoczesnych technologii pomiarów akustycznych. Wszystkie urządzenia, które tworzą bardzo rozbudowaną ofertę, spełniają restrykcyjne branżowe normy i posiadają ważne świadectwa wzorcowania. Mogą być one zatem zastosowane nawet w ekstremalnych warunkach pomiarowych, w tym w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, w audiologii, elektronice, w zagadnieniach monitorowania hałasu, a nawet w akustyce budowlanej i w telekomunikacji np. przy testach słuchawek i aparatów telefonicznych.

Ponadto firma SYSTEMY POMIAROWE gwarantuje sprzedaż mierników pierwszej klasy do zastosowania w laboratoriach pomiarów akustycznych oraz w komorach bezechowych i pogłosowych. Najlepsze sprzęty doskonale spisują się też w ekspertyzach akustycznych, przy badaniach środowiskowych oraz do wykonywania testów systemów nagłośnieniowych.

Jeśli chodzi o producentów, których reprezentuje firma SYSTEMY POMIAROWE, należy wymienić przede wszystkim duńskie marki G.R.A.S. Sound & Vibration i Odeon, a także norweską Norsonic. Uznawane są one za najlepsze na świecie, a każdego roku wpuszczają ona na rynek coraz to wydajniejsze technologie. Tacy producenci i firma SYSTEMY POMIAROWE gwarantują zatem polskim odbiorcom „akustykę pod pełną kontrolną”!

Urządzenia do pomiarów akustyki od A do Z

Firma SYSTEMY POMIAROWE przedstawia klientom niemalże niekończącą się listę wysokiej klasy, funkcjonalnych, łatwych w obsłudze i bezawaryjnych urządzeń do pomiarów akustyki. Nie może jednak zabraknąć na niej:

 • mierników poziomu dźwięku i drgań,

 • mikrofonów pomiarowych,

 • przedwzmacniaczy,

 • systemów pomiarowych do akustyki budowlanej,

 • stacji monitorowania hałasów środowiskowych,

 • kalibratorów i zasilaczy,

 • systemów termowizyjnych,

 • kamer do dronów,

 • kamer akustycznych,

 • akustycznych skanerów twarzy,

 • specjalistycznego oprogramowania,

 • hemisferów akustycznych.

Wspomnieć warto też o tak innowacyjnych osiągnięciach technicznych, jak symulatory ucha i manekiny akustyczne. Takie sprzęty cechują się impedancję akustyczną zbliżoną niemalże 1:1 do ucha ludzkiego! To jednak nie wszystko, czym zaskakuje firma SYSTEMY POMIAROWE. Klienci cieszyć się mogą wieloletnimi gwarancjami, kompleksowych doradztwem technicznym, dostarczaniem analiz technicznych planowanych do zakupu urządzeń, a nawet usługą wypożyczania niektórych sprzętów np. mierników poziomu hałasu i mikrofonów pomiarowych.

Opracowanie:

Systemy Pomiarowe sp. z o.o.

Kraków , Ciepłownicza 28

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas