Materiał Partnera Fachowe łączenie taśm przenośnikowych – firma At Gum-Serwis

Fachowe łączenie taśm przenośnikowych – firma At Gum-Serwis

Gumowe taśmy przenośnikowe są obecne w wielu gałęziach przemysłu – zarówno ciężkiego, jak i lekkiego, z uwagi na swoje wszechstronne zastosowanie. Bez problemu można znaleźć się w zakładach produkcyjnych górniczych lub elektrowniach. To idealne rozwiązanie w przypadku ciągłego transportowania dużych ilości sypkich materiałów. Jeśli interesuje Cię usługa łączenia taśm przenośnikowych, to sprawdź ofertę At Gum-Serwis.

Bogate doświadczenie

Taśmy przenośnikowe znacznie usprawniają pracę i pozwalają na zautomatyzowanie każdego zakładu oraz fizyczne odciążenie pracowników. Stawiając na wysoką jakość swojej pracy, warto skorzystać z usług firmy At Gum-Serwis, której głównym profilem działalności jest wulkanizacja oraz łączenie taśm przenośnikowych.

Ten zakład usługowo-produkcyjny zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie, stawiając na pierwszym miejscu jego potrzeby. Firma zatrudnia profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Jak mówi jeden z pracowników:

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim, nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym zleceniom. Gwarantujemy solidne wykonanie usług oraz dojazd do klienta, niezależnie od miejsca zamieszkania. Nasze usługi kierujemy do zleceniodawców z całej Polski.

Bogata oferta usług

Firma zajmuje się naprawami bieżącymi oraz remontami taśm przenośnikowych. Używa w tym celu pras przewoźnych. Zakład podejmuje się również przygotowania taśm do wykonania łączenia metodą wulkanizacji. Dbamy o prawidłowe połączenie i w zależności od rodzaju, długości oraz szerokości stosujemy różne metody – na gorąco oraz na zimno.

W ramach usług można znaleźć również gumowanie bębnów, docinanie uszczelnień gumowych przenośników oraz sprzedaż taśm różnych gatunków i zastosowań. Wśród nich warto wymienić takie modele jak zwykłe, trudnościeralne, olejo- i tłuszczoodporne, specjalne, progowe oraz temperaturoodporne. Te ostatnie używane są głównie w hutach, odlewniach, ciepłowniach oraz zasypach pieców.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas