Artykuł sponsorowany Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński – autoryzowany serwis Ebara

Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński – autoryzowany serwis Ebara

Nie ma urządzeń, które będą służyć przez wieki. Mimo że firma Ebara uznawana jest za solidną, to również jej produkcje czasem ulegają usterkom. Są to między innymi pompy samozasysające czy hydrofory. Jeżeli w Twojej firmie doszło do awarii tych urządzeń, zgłoś się do firmy Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński. Tam zajmą się kompleksową ich naprawą!

Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński – godny uwagi wybór

Założona w 1983 roku firma, której celem są usługi serwisowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych do wielu urządzeń renomowanych firm. Przedsiębiorstwo oferujące naprawy solidne, profesjonalne i skuteczne. Marka zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, więc nie mogłoby być inaczej. O kim mowa? To Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński, firma posiadająca uprawnienia Głównego Instytutu Górnictwa w zakresie przezwajania i remontów silników przeciwwybuchowych, działająca również w obszarze sprzętów AGD, jak na przykład Thermomix. Zajmująca się jednak głównie usuwaniem awarii z ważnych dla wielu przedsiębiorstw urządzeń, między innymi pomp i hydroforów marki Ebara.

Działamy, jako autoryzowany serwis urządzeń, takich producentów jak Ebara, Thermomix, Vorverk czy Wilo. Uszkodzone elementy wymieniamy na nowe, oryginalne części zamienne, oferując jednocześnie również sprzedaż tych elementów, zapraszamy do kontaktu,

mówi jeden z pracowników zakładu.

Serwis Ebara – pełny zakres usług!

Naprawa pomp marki Ebara, a także hydroforów, jakie od lat zapewnia ten producent to nie lada wyzwanie. Poradzą sobie jednak z tym wykwalifikowani specjaliści pracujący w opisywanym dziś przedsiębiorstwie. Firma oferuje usuwanie awarii zarówno w ramach gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym. Co ważne, pompy czy hydrofory możesz oddać osobiście w siedzibie w Poznaniu lub wysłać je z pomocą firmy kurierskiej. Dlatego też usługi skierowane są do potencjalnych klientów w całej Polsce!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter