Artykuł sponsorowany Ekologiczny pellet Olimp w ofercie składów opału PIÓRKI

Ekologiczny pellet Olimp w ofercie składów opału PIÓRKI

Wbrew mylnym opiniom paliwa stałe służące do ogrzewania budynków nie muszą być szkodliwe dla środowiska naturalnego. Dowodem na te słowa jest wyjątkowy pellet Olimp z oferty składów opału firmy PIÓRKI. Oferuje ona bowiem przetestowany, certyfikowany oraz wysokoenergetyczny materiał opałowy stanowiący biomasę wytwarzaną ze zrębków i trocin. Czym jeszcze wyróżnia się pellet Olimp zwany opałem podwyższonej jakości?

Czym wyróżnia się pellet Olimp?

Pellet Olimp, który można w wygodnych opakowaniach wielokilogramowych kupić w składach opału PIÓRKI w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Zwierzynie, to paliwo ekologiczne powstałe w biomasy drzewnej. Pozbawione jest ono chemii w składzie, wyróżniając się jasną barwą, czystością oraz naturalnością. To między innymi dlatego opał ten jest doskonałym przykładem tego, iż paliwo stałe do ogrzewania budynków, w tym domów jednorodzinnych nie musi być szkodliwe dla środowiska. Dużym atutem pelletu Olimp jest także jego wysoka wydajność, która przekłada się na oszczędność grzewczą oraz na komfort cieplny we wnętrzach. Czym jeszcze zaskakuje ekopellet Olimp?

Pellet Olimp po spaleniu generuje naprawdę niewielką ilość popiołu, który z powodzeniem można wykorzystać jako pełnowartościowy nawóz. Na uwagę zasługuje też fakt, iż paliwo to zawiera w swoim składzie żywicę. To ona stanowi prawdziwe bogactwo tego opału, zwiększając wydajność palenia. Gwarantujemy również, że z naszym ekopelletem ogrzewanie domu jest bardzo ergonomiczne. Olimp, jak sama nazwa wskazuje, gwarantuje długie podtrzymanie ognia w piecu!

                                                                       – zapewnia jeden ze sprzedawców firmy PIÓRKI.

Kiedy warto postawić na pellet Olimp?

Doradcy sprzedażowi ze składów opału firmy PIÓRKI wyjaśniają, iż pellet Olimp można z powodzeniem stosować zarówno w starszych budynkach, jak i nowoczesnych domach, w których wdrożono wydajne systemy termomodernizacyjne oraz innowacyjne instalacje grzewcze. Sprawdzi się on zatem przy spalaniu w kotłach czekających na wymianę na nowsze, a także w piecach piątej klasy ze zautomatyzowanymi podajnikami retortowymi. W obu przypadkach liczyć można na naprawdę wysoką wydajność grzewczą oraz ograniczoną do minimum szkodliwość dla środowiska naturalnego.

Ponadto dużą zaletą pelletu Olimp jest jego nieszkodliwość dla instalacji grzewczych, kominów, komór spalania oraz kotłowni. Raz jeszcze podkreślić należy, że opał ten wolny jest od chemicznych uszlachetniaczy i innych sztucznych związków, które sprzyjają korozji przewodów czy osadzaniu się na ścianach substancji smolistych.

Skład opału PIÓRKI, czyli najlepszy dostawca pelletu w lubuskim!

Składy opału PIÓRKI to renomowany dostawca pelletu, a także ekogroszu i węgla. Firma znana jest w całym województwie lubuskim, a także zachodniopomorskim, a w szczególności wśród mieszkańców takich miejscowości jak Drezdenko, Myślibórz, Sulęcin, Międzyrzecz oraz Choszczno. Jeśli chodzi o zalety tego dostawcy, przede wszystkim należy wyróżnić jego stawianie na wysoką jakość opału przy zapewnianiu atrakcyjnych cen. 

Stali klienci, a także ci, którzy decydują się na większe zamówienia, liczyć mogą również na bezpłatny transport pelletu Olimp czy też na wysokie rabaty. Ze składami opału PIÓRKI zima nie musi być zatem okresem zaciskania pasa i wydawania olbrzymich pieniędzy na ogrzewanie swojego budynku, czy to gospodarczego, czy mieszkalnego. 

Opracowanie:

Piórki Marcin Piórkowski

Zwierzyn , Strzelecka 5A

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas