Artykuł sponsorowany Drewmat – produkcja opakowań sklejkowych o rozmaitym zastosowaniu

Drewmat – produkcja opakowań sklejkowych o rozmaitym zastosowaniu

Drewno znajduje zastosowanie w coraz to nowych branżach. Już dawno przestało być wyłącznie elementem konstrukcyjnym używanym w nowych budynkach. Wkracza do naszych wnętrz, zdobi elewacje, sprawdza się w przemyśle i branży telekomunikacyjnej. Coraz bardziej doceniamy również wykorzystanie go do produkcji opakowań. Do czego przydają się opakowania ze sklejki?

Drewmat – firma z tradycjami

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, część procesów produkcji zachodzących w zakładzie firmy Drewmat, dotyczy wytwarzania praktycznych opakowań sklejkowych. Użyta sklejka jest materiałem bezpiecznym, który bez problemu może wejść w kontakt z żywnością czy innymi delikatnymi produktami, jak również wytrzymałym, gdyż utrzyma również butelki. Jak mówi zatrudniony w firmie specjalista:

Do produkcji opakowań używamy sklejki, która określana jest jako materiał drewnopochodny. Powstaje ona poprzez sklejanie ze sobą dużej ilości, cienkich arkuszy drewna, tzw. forniru. Wykorzystuje się ją w budownictwie, produkcji mebli, ale coraz częściej również opakowań i dekoracji.

Producent elementów drewnianych umożliwia klientom skorzystanie również z szeregi usług związanych z ich obróbką i usługami stolarskim. Dzięki temu w jednym miejscu otrzymać można wsparcie techniczne oraz zakupić niezbędne artykuły.

Opakowania dobrane do okazji

W katalogu produktów drewnianych oferowanych przez firmę, poza płytami meblowymi czy płytami ze sklejki, znajdują się rozmaite opakowania. Wybierać można spośród opakowań okolicznościowych, które dobrane do okoliczności będą stanowiły świetny i oryginalny sposób na zapakowanie prezentu. To również opcja na wyróżnienie się firmy, która przykłada dużą wagę do docenienia swoich pracowników lub klientów w związku ze świętami, organizowanymi konferencjami czy innymi wydarzeniami, podczas których wręczane są prezenty z logo przedsiębiorstwa. Dużym zainteresowaniem cieszą się również skrzynki na wina oraz nosidła na piwa, które ułatwiają bezpieczny transport i przechowywanie szklanych butelek.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas