Artykuł sponsorowany Dlaczego deski szalunkowe i okapowe warto zamówić w firmie Ew-drew PPHU Ewa Kałucka?

Dlaczego deski szalunkowe i okapowe warto zamówić w firmie Ew-drew PPHU Ewa Kałucka?

Deski to produkt uniwersalny, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Wykorzystywane są do budowy wielu elementów oraz jako materiał wspierający. Warto jednak zamawiać odpowiedniej jakości wyroby, które cechują się odpowiednimi parametrami i jakością. Firma Ew-drew PPHU Ewa Kałucka oferuje deski szalunkowe i okapowe na wymiar.

Ew-drew PPHU Ewa Kałucka – szeroki asortyment

Drewno jest materiałem wykorzystywanym nieustannie do produkcji rozmaitych wyrobów oraz stosowane jako element obiektów, a także jako surowiec opałowy. Warto zaopatrywać się u odpowiednich dostawców, takich jak Ew-drew PPHU Ewa Kałucka. Producent oferuje inwestorom oraz klientom indywidualnym na indywidualne zamówienie i dokładny wymiar drewno konstrukcyjne, a także takie elementy jak krokwie, podpory, listwy montażowe, krawędziaki, legary czy kontrłaty. W ofercie znajdują się też drewno opałowe oraz trociny. Szczególnym typem asortymentu są deski. Mają one bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach i przy rozmaitych realizacjach.

W naszej ofercie znajdą Państwo deskę sosnową szalunkową oraz okapową.

– dodaje ekspert firmy.

Deski szalunkowe i okapowe

Drewno znajduje bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym, ponieważ jest solidne i trwałe. Łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb, również na placu inwestycji. Deski sosnowe od firmy Ew-drew oferowane na zamówienie, to materiał charakteryzujący się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym sprężystością. Jest przy tym podatny na nasycenie, więc łatwo się go maluje. Ważne jest także to, że szybko schnie. Deski okapowe stanowią podporę dla pierwszej linii rzędu dachówek oraz część, do której przytwierdza się rynny. Szalunkowe natomiast są wykorzystywane do szalowania, czyli tworzenia konstrukcji pod wylewkę betonową, która będzie stanowić fundament budynku. Wyroby nie mogą zawierać ubytków w wyniku działania korników ani śladów obecności pleśni. Na zamówienie klienta pracownicy Ew-drew wstępnie je impregnują.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas