Artykuł sponsorowany Czego nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym?

Czego nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym?

Kiedy decydujemy się na organizację przyjęcia urodzinowego, coraz rzadziej mamy na myśli kameralne spotkanie w gronie znajomych. Chcemy, by event oddawał nasz charakter, był dopracowany w szczegółach i stanowił niezwykłe przeżycie estetyczne. Dodatkowo musi być ono dopasowane do wieku uczestników. Oferta dostępna na rynku daje duże pole wyboru, w jakim charakterze powinno być nasze przyjęcie.

Aranżacja stołu

Jeżeli jednak chcemy zorganizować imprezę w stylu rustykalnym, garden party lub egzotycznym, to odnalezienie odpowiednich dekoracji do przyozdobienia stołu, aranżacji wnętrz czy naczyń, które będą tematycznie korespondować z ideą przyjęcia, staje się skomplikowanym i wieloczynnikowym zadaniem. Odpowiednim rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z usług firmy, która tworzy spójne kolekcje akcesoriów i dekoracji dopasowane do charakteru eventów, mówi pracownik firmy DreamParty.

Stół jest miejscem, gdzie spędzamy dużo czasu w trakcie urodzin na jedzeniu i wspólnych rozmowach. Warto więc zadbać o to, by ozdabiały go piękne serwety i obrusy. Są to dodatki, które bardzo dobrze odnajdują się w aranżacjach rustykalnych. Często jako podkładki stosuje się płaskie fragmenty drewna, na którym można oprzeć kufel z piwem lub postawić talerz. Warto zadbać także o dostępność papierowych, bezpiecznych dla środowiska kubeczków oraz talerzyków, które będą stanowić alternatywę dla mało estetycznego plastiku.

Balony, konfetti oraz dekoracje świetlne

Na urodzinach dla dzieci nie może zabraknąć śmiesznych nakryć głowy, ale także konfetti oraz balonów w różnych kolorach, które podkreślą wystrzałowy charakter imprezy. Balony mogą być foliowe, często formowane w różne kształty lub okrągłe i lateksowe. Doskonałym uzupełnieniem wnętrza będą dekoracje świetlne w postaci lampek LED o różnych kolorach światła.

Dekoracja wypieków

Wiele czasu pochłania przygotowanie urodzinowych wypieków oraz poszukiwanie odpowiednich do nich dekoracje na urodziny. Artykuły te często są “rozproszone” w różnych miejscach, co utrudnia skomponowanie odpowiedniego zestawu. Firma DreamParty przewidziała w swojej ofercie dział słodki barek, który pomaga skompletować ozdobne akcesoria, takie jak papilotki na muffinki, pudełeczka na słodycze, pikery, flagietki czy dekoracje do tortów. Przy wsparciu specjalistów zajmujących się pomocą w organizacji imprez uda się zadbać o każdy szczegół urodzinowego przyjęcia, dzięki czemu na długo będzie ono powodem do wspomnień.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas