Materiał Partnera
Rośliny dostępne w ofercie dobrego gospodarstwa ogrodniczego

Rośliny dostępne w ofercie dobrego gospodarstwa ogrodniczego

Z rozbudowanej oferty gospodarstw ogrodniczych korzystają zarówno kwiaciarnie, jak i klienci indywidualni, którym zależy na zakupie wysokiej jakości kwiatów pochodzącego ze sprawdzonego źródła. Szeroki asortyment obejmuje wiele interesujących roślin, do których zaliczyć można z pewnością efektowne tulipany, ale także hiacynty, żonkile i inne kwiaty. Co ciekawe, oferta dotyczy też nierzadko szparagów czy nawet truskawek.

Efektowne kwiaty

Uprawiane przez dobre gospodarstwa ogrodnicze kwiaty to rośliny charakteryzujące się doskonałym wyglądem, ale też wytrzymałością. Odpowiednia ich hodowla pozwala na uzyskanie m.in. eleganckich tulipanów w różnych odmianach, które z pewnością będą świetnie sprzedającym się elementem bukietów proponowanych przez kwiaciarnie. Tego typu miejsca powinny zaopatrywać się także w inne kwiaty, do których zaliczyć można przede wszystkim hiacynty. Mogą być one hodowane zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i we wnętrzach.

Sprawdzony dostawca będzie w stanie dostarczyć rośliny doniczkowe, np. hiacynty w różnych odcieniach – najpopularniejsze są niewątpliwie w kolorze ciemnoniebieskim, ale sporym zainteresowaniem klientów kwiaciarni cieszą się też kwiaty tego typu w barwach różowych oraz białych. Gospodarstwo ogrodnicze Elwiry Odrobny to dostawca proponujący nie tylko efektowne tulipany czy hiacynty, ale też żonkile. Interesującą odmianą jest tzw. tête-à-tête, którą również uzyskać można wyłącznie w sprawdzonych, profesjonalnych gospodarstwach ogrodniczych. W jaki sposób uprawiają one poszczególne rośliny i co jeszcze obejmuje oferta?

Rozbudowany asortyment

Zastosowanie specjalistycznych szklarni umożliwia uprawę wielu roślin. Hodowla dotyczy bowiem nie tylko wyjątkowych kwiatów, ale też chociażby szparagów. Zarówno jego odmianę białą, jak i zieloną można otrzymać w sezonie w dobrym gospodarstwie ogrodniczym, które będzie w stanie zapewnić także truskawki odmian wiszących spod osłony. Należy jednak pamiętać, by wybrać wyłącznie sprawdzonego dostawcę, którego hodowla jest nowoczesna i gwarantuje jakość proponowanych roślin.

Wpływa na to znacząco rodzaj szklarni – obecnie jednym z rodzajów zapewniających roślinom najlepsze warunki do wzrostu jest typ holenderski. W gospodarstwie ogrodniczym można zatem zamówić m.in. kwiaty przeznaczone do wykonywania dekoracji i bukietów, jak i te znajdujące się w doniczkach, a sezonowo warto również skorzystać z możliwości zakupu innych roślin, w tym m.in. popularnych latem truskawek. W ten sposób zaopatrują się zarówno kwiaciarnie, jak i niektóre sklepy czy nabywcy indywidualni, którym zależy na otrzymaniu produktów wysokiej jakości.

Opracowanie:

Odrobny Elwira Gospodarstwo ogrodnicze

Chwalim 102

  • tel. 68 352 52 74

Podziel się