Artykuł sponsorowany Kolbis – budowa i sprzedaż mieszkań pod klucz

Kolbis – budowa i sprzedaż mieszkań pod klucz

Własne mieszkanie to marzenie każdego młodego człowieka, który marzy o założeniu rodziny. To także poważna inwestycja, do której nie można podejść bez odpowiedniego przygotowania. Do tak ważnego celu zaangażować musimy firmę, która rozumie, jak wiele znaczy dla nas stworzenie własnego miejsca. Taką jest Kolbis – od prawie dwudziestu lat zajmuje się budownictwem mieszkaniowym.

Budownictwo mieszkaniowe

Celem, działalności firmy Kolbis jest kompleksowa realizacja inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Oferta dotyczy różnego rodzaju nieruchomości, a przede wszystkim budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań oraz osiedli.

Kolbis prowadzi sprzedaż nowych domów i mieszkań – korzystający z jej usług klienci mogą stać się właścicielami mieszkań z dnia na dzień. To Kolbis zajmuje się dopełnieniem wszelkich formalności towarzyszących realizacji inwestycji, zatem cała procedura kupna mieszkania przebiega szybko i bez komplikacji.

Jako firma deweloperska, Kolbis przywiązuje dużą wagę do komunikacji z klientem. Po podpisaniu umowy, na etapie realizacji inwestycji, oferuje właścicielom współudział w planowaniu rozmieszczenia pomieszczeń, rozkładu mediów oraz w rozwiązywaniu innych podobnych kwestii. W ten sposób klienci nie tylko nabywają gotowe mieszkanie pod klucz, ale też mają wpływ na jego ostateczny kształt bez konieczności wprowadzania zmian samodzielnie już po wprowadzeniu się.

Doświadczenie i znajomość rynku

Dwadzieścia lat to długi czas. Niemal tyle na polskim rynku działa firma Kolbis. Od początku nastawiona na wspieranie rodzin w dążeniach do zdobycia własnego mieszkania, cieszy się zaufaniem licznych klientów. Wynikiem tego gromadzonego przez lata doświadczenia jest wysoka jakość, która cechuje inwestycje Kolbis. Firma nieustannie się też rozwija, a to dzięki uważnemu śledzeniu trendów oraz potrzeb klientów. Wykwalifikowani specjaliści z branży budowlanej, których zatrudnia Kolbis, z powodzeniem projektują i budują budynki zarówno funkcjonalne, jak i piękne.

Najnowsza inwestycja firmy Kolbis to dom wielorodzinny przy ulicy Zamkowej 2 w Tarnowie. Oferuje on gotowe mieszkania zlokalizowane w pięknej okolicy – w pobliżu parku, basenu oraz Góry Świętego Marcina. Różnią się one nieco od siebie pod względem powierzchni, zatem każdy znajdzie takie, które odpowiadać będzie jego oczekiwaniom.

Dla Kolbis kluczową rolę odgrywają detale. Realizacje tej firmy rozpoznać możemy po nowoczesnym projekcie budynku, który łączy w sobie modernistyczne rozwiązania z doskonałą funkcjonalnością.

Opracowanie:

Kolbis Pokrycia Dachowe

Tarnów , Karpacka 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas