Artykuł sponsorowany Jakie usługi możesz zlecić firmie AdministrowanNieruchomościami Sławomir Adamczyk w ramach umowy o powierzenie zarządu nieruchomością wspólną?

Jakie usługi możesz zlecić firmie AdministrowanNieruchomościami Sławomir Adamczyk w ramach umowy o powierzenie zarządu nieruchomością wspólną?

Firma Administrowanie Nieruchomościami Sławomir Adamczyk funkcjonuje na rynku od ponad 18 lat. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Warszawie posiada więc duże doświadczenie, które jest niezbędne do efektywnego zarządzania nieruchomościami wspólnymi. Sprawdź, kto może skorzystać z jego usług, co dokładnie znajduje się w ofercie oraz co wpływa na wysokość wynagrodzenia.

Zarządzanie nieruchomością wspólną – Pakiety usług

Przedsiębiorstwo z Warszawy może podjąć się kompleksowego zarządzania nieruchomością wspólną lub wykonania jedynie poszczególnych działań, składających się na konkretne sektory. Firma Administrowanie Nieruchomościami Sławomir Adamczyk reprezentuje Wspólnotę przed organami państwowymi i samorządowymi oraz w stosunkach pomiędzy właścicielami.

Oprócz tego świadczymy usługi związane z obsługą prawną nieruchomości, obsługą bankowo-księgową, administracyjną i techniczną. Zakres naszych działań każdorazowo dobieramy adekwatnie do indywidualnych oczekiwań klientów

opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa. Ostateczną formę umowy, zakres przedmiotowy i harmonogram prac firma zewnętrzna ustala więc bezpośrednio po zapoznaniu się z potrzebami mieszkańców budynku i użytkowników lokali. W ten sposób administrator jest bowiem w stanie realnie odpowiedzieć na rzeczywiste zapotrzebowanie.

Do kogo skierowana jest oferta?

Usługa zarządzania nieruchomością wspólną, jaką oferuje firma Administrowanie Nieruchomościami Sławomir Adamczyk, kierowana jest do Wspólnot Mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic. Ostateczny koszt zarządzania nieruchomością ustalany jest indywidualnie. Wysokość wynagrodzenia zależy bowiem od preferencji i potrzeb Wspólnoty. Niemniej jednak jest to stała, comiesięczna opłata, na którą w dużej mierze wpływa zakres usług i wielkość powierzchni użytkowej. Warto podkreślić w tym miejscu, iż to konkretne przedsiębiorstwo oferuje konkurencyjne stawki, które idą w parze z najwyższą jakością i wieloletnim doświadczeniem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas