Materiał Partnera Jakie rodzaje nieruchomości wydzierżawimy od firmy Chemeks Sp. z o.o?

Jakie rodzaje nieruchomości wydzierżawimy od firmy Chemeks Sp. z o.o?

Z całą pewnością wynajem nieruchomości jest atrakcyjną opcją dla wielu osób, które potrzebują rozwinąć swoja działalność gospodarczą, jednak nie posiadają wystarczającej ilości środków, by zakupić własną nieruchomość. By jednak dobrze rozwinąć daną działalność, konieczne jest dostosowanie pomieszczenia do typu konkretnych wymagań branży. Jak może pomóc nam w tym Chemeks i dlaczego warto wybrać pomieszczenia oferowane przez tę firmę?

Nieruchomość o idealnych parametrach

Wybór pomieszczenia o idealnych parametrach z całą pewnością nie należy do łatwych zadań. Jednak poszukiwania są bardzo opłacalne, ponieważ pozwalają nam na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy i gwarantują dobry rozwój przedsiębiorstwa. Warto zdecydować się na ofertę firmy, gdyż dysponuje ona pomieszczeniami o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znajdziemy zarówno mniejsze pomieszczenia o powierzchni 30 m2, jak i duże hale mające aż 1000 m2. Dzięki temu klient może dopasować pomieszczenie do potrzeb oraz budżetu. Firma ustala cenę dzierżawy na podstawie wielkości wynajmowanego pomieszczenia, jednak stali klienci i osoby wynajmujące długoterminowo mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Pomieszczenia o zróżnicowanym przeznaczeniu

Wybierając ofertę firmy Chemeks możemy liczyć na kompleksową pomoc i obsługę, dzięki której klient będzie mógł użytkować powierzchnię bez obawy o jakiekolwiek problemy. Powierzchnie biurowe muszą być przede wszystkim dobrze wygłuszone, dzięki czemu pracownicy nie będą narażeni na hałas oraz inne, negatywne czynniki zewnętrzne. Warto jednak pamiętać, że są to miejsca, w których bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie, ponieważ czynności biurowe to ciągła praca przy komputerze lub z dokumentami. Z kolei pomieszczenia magazynowe i produkcyjne znajdujące się w ofercie firmy powinny mieć jak najmniejszą ilość ścian poprzecznych, ponieważ ograniczają one miejsce do poruszania się oraz pracy maszyn. Firma oferuje również dzierżawę budynków użytkowych i socjalnych.

Dzierżawa od zaufanej firmy

Wynajem pomieszczenia powinien być dobrze przemyślany, ponieważ docelowo ma być to miejsce, w którym będzie odbywać się główna działalność firmy. Musi więc być ono dobrze dopasowane do konkretnych potrzeb najemcy. Jak mówi specjalista z firmy Chemeks Sp. z o.o.:

Dobrze znamy współczesne wymagania klientów co do wyglądu i parametrów hal przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego też oferujemy swoim klientom pomieszczenia o różnych wymiarach, które są dostosowane do konkretnych potrzeb najemcy. Wynajmowane przez nas powierzchnie mają dostęp do wody oraz elektryczności, a więc są gotowe do użytkowania od razu.

Specjaliści zatrudnieni w firmie służą kompleksową pomocą i doradztwem, dzięki czemu pomogą klientowi wybrać pomieszczenie o najkorzystniejszych parametrach. 

Opracowanie:

Chemeks Sp. z o.o.

Poraj , Armii Krajowej 43

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas