Artykuł sponsorowany Interesujesz się nowoczesnym budownictwem? Poznaj ofertę firmy Kiełsa Nieruchomości - Podlaskie Nowoczesne Stodoły

Interesujesz się nowoczesnym budownictwem? Poznaj ofertę firmy Kiełsa Nieruchomości - Podlaskie Nowoczesne Stodoły

Nowoczesne technologie w budownictwie to temat, który przyciąga uwagę coraz większej liczby osób. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na innowacyjną ofertę firmy Kiełsa Nieruchomości - Podlaskie Nowoczesne Stodoły. To domy wybudowane w szwedzkiej technologii, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz ekologiczne rozwiązania.

Nowoczesny i funkcjonalny projekt - Podlaskie Nowoczesne Stodoły

Podlaskie Nowoczesne Stodoły to propozycja dla osób, które cenią sobie przestronne i jasne wnętrza. Firma Kiełsa Nieruchomości przygotowała trzy projekty o powierzchniach od 90 do 146 metrów kwadratowych. Domy te charakteryzują się prostą bryłą oraz dużą ilością przeszkleń, co sprawia, że są nie tylko nowoczesne, ale także doskonale wpisują się w obecne trendy architektoniczne.

Jednym z najważniejszych aspektów tych domów jest ich funkcjonalność. Układy pomieszczeń zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć komfortowe warunki dla mieszkańców. Warto również zwrócić uwagę na ogrzewanie podłogowe, które zostało zastosowane na całej powierzchni domu - zarówno na parterze, jak i na piętrze.

Ogrzewanie Podlaskich Nowoczesnych Stodoł odbywa się za pomocą pompy ciepła oraz rekuperacji. To rozwiązania, które są już zawarte w cenie domu w stanie deweloperskim. Dzięki temu inwestorzy nie muszą martwić się o dodatkowe koszty związane z montażem tych systemów. Co więcej, parametry energetyczne tych domów są na poziomie budynków pasywnych, co sprawia, że ich ogrzewanie jest bardzo ekonomiczne.

Kiełsa Nieruchomości zaprasza do domu pokazowego

Kolejnym atutem Podlaskich Nowoczesnych Stodoł jest niższa cena budowy w porównaniu do tradycyjnych metod. To doskonała propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w nowoczesnym i energooszczędnym domu, ale jednocześnie nie chcą przepłacać za jego budowę.

Firma Kiełsa Nieruchomości zdaje sobie sprawę, że decyzja o zakupie domu to ważny krok dla każdej rodziny. Dlatego też zaprasza klientów do obejrzenia domu pokazowego, gdzie można zobaczyć jak wygląda przestrzeń wewnątrz, jakie rozwiązania zostały zastosowane oraz jak zaaranżowano wnętrze. Dzięki temu potencjalni nabywcy mają szansę lepiej zrozumieć, co kupują przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Podsumowując, oferta firmy Kiełsa Nieruchomości to doskonała propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Podlaskie Nowoczesne Stodoły łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz wysoką jakość wykonania, co sprawia, że są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną zamieszkać w komfortowych i energooszczędnych warunkach.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter