Artykuł sponsorowany Jak poradzić sobie z wyzwaniami rodzicielstwa? Success Flow by Izabela Pinnell

Jak poradzić sobie z wyzwaniami rodzicielstwa? Success Flow by Izabela Pinnell

Bycie rodzicem to najtrudniejsza z ról, jaką pełnimy w życiu. I chociaż napisano wiele książek na temat rodzicielstwa, to tak naprawdę nie da się w pełni przygotować do roli ojca czy matki. Każde dziecko jest inne, dlatego trzymanie się sztywno określonych schematów wychowawczych po prostu się nie sprawdza. Zatem, jak poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą rodzicielstwo? Skorzystaj z pomocy Success Flow by Izabela Pinell, certyfikowanego coacha z Warszawy.

Jakie wsparcie oferuje Success Flow by Izabela Pinnell?

Success Flow to miejsce, w którym każdy, kto potrzebuje wsparcia w budowaniu swojej świadomości i stawaniu się tym, kim chce, otrzyma je. Pani Iabela Pinnell – certyfikowany coach, dzięki wieloletniemu zgłębianiu wiedzy na temat ludzkiego umysłu wie, jak pomagać innym w osiąganiu stawianych przed sobą celów. Prowadzi szkolenia dla rodziców oraz pomaga w zrozumieniu, czym jest świadome rodzicielstwo. Success Flow by Izabela Pinnell pomoże każdemu odkryć swój wewnętrzny potencjał, co pomoże w budowaniu świadomych i  pozytywnych relacji rodzinnych.

Jak być dobrym rodzicem?

To pytanie, które zadaje sobie większość osób wychowujących dzieci. Izabela Pinnell założycielka Success Flow ma na to jedną odpowiedź: „Stań się najlepszą wersją siebie!”. Nie od dzisiaj wiadomo, że tylko mający zdrowe poczucie własnej wartości rodzic, znający siebie, czyli w pełni świadomy swoich mocnych i słabych stron, jest w stanie zapewnić dziecku odpowiedni rozwój oraz wsparcie. Taka osoba będzie umiała wysłuchać dziecko, wzmacniać w nim poczucie, że jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, a także świadomie towarzyszyć mu w drodze do dorosłego życia.

Z jakimi wyzwaniami musi sobie radzić współczesny rodzic?

Współczesne rodzicielstwo jest niezwykle trudne. Narkotyki, zaburzenia odżywiania u nastolatków, uzależnienie od komputera czy niska samoocena, to bardzo często spotykane problemy, z którymi mało który rodzić potrafi sobie samodzielnie poradzić. Dlatego warto skorzystać z usługi coachingu rodzicielskiego, który znajduje się w ofercie Success Flow by Izabela Pinnell, by lepiej zrozumieć swoje dziecko oraz dowiedzieć się,  jak świadomie i sukcesywnie pomagać mu w ciężkich chwilach. By nie bało się mówić o swoich kłopotach i umiało prosić o pomoc zawsze wtedy, gdy będzie czuło, że tego potrzebuje.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas