Artykuł sponsorowany Dlaczego warto zapisać dziecko do Niepublicznego Żłobka Brain Faktor?

Dlaczego warto zapisać dziecko do Niepublicznego Żłobka Brain Faktor?

Dzieci, które uczęszczają do żłobka szybciej się rozwijają, są pewniejsze siebie i samodzielne. Oczywiście, pod warunkiem, że jest to żłobek o wysokim standardzie. A niestety, w wielu przypadkach okazuje się, że publiczne placówki odbiegają od nowoczesnych koncepcji nauki. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością we Wrocławiu cieszy się Niepubliczny Żłobek Brain Faktor, którego oferta jest atrakcyjna i innowacyjna. Sprawdź, czym się wyróżnia to miejsce.

Wysoko wykwalifikowana kadra

Dziecko, które uczęszcza do żłobka przede wszystkim powinno czuć się zrozumiane i akceptowane. Ogromną rolę w procesie adaptacji pełni kadra pedagogiczna – jeśli jest niekompetentna i nie posiada odpowiednich predyspozycji do pracy z dziećmi to maluch może się zablokować i skutecznie zniechęcić do przyswajania nowych umiejętności. Podobnie może stać się w sytuacji, gdy opiekunki często się zmieniają. Wówczas, poczucie bezpieczeństwa malucha może zostać mocno zachwiane. W Niepublicznym Żłobku Brain Faktor takie sytuacje nie mają miejsca – kadra nie tylko jest wykwalifikowana, ale przede wszystkim otwarta na potrzeby malucha.

Dzieci, które dopiero poznają świat są wszystkiego ciekawe. W Żłobku Brain Faktor opiekunki nie tylko chętnie odpowiadają na pytania maluchów, ale także inspirują je do odkrywania  pasji i talentów. Poza tym,  podejście kadry pedagogicznej jest dalekie od koncepcji tradycyjnego nauczania –  tu liczą się dobre relacje i stymulowanie rozwoju dzieci poprzez zabawę.

Atrakcyjna oferta zajęć w Niepublicznym Żłobku Brain Faktor

Każdy, świadomy i odpowiedzialny rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka. A pierwsze lata życia mają na to ogromny wpływ. Dziecko, które przebywa w gronie rówieśników zazwyczaj w dorosłości jest pewne siebie i otwarte na nowe kontakty. Niemałą rolę pełnią też zajęcia edukacyjne, w których maluch może uczestniczyć. W Niepublicznym Żłobku Brain Faktor oferta jest nie tylko rozbudowana, ale przede wszystkim uwzględniająca trendy nowoczesnej edukacji, opartej na wiedzy z zakresu neurobiologii. Nie ma wątpliwości, że ogromną rolę w życiu naszych przyszłych pokoleń będą pełnić branże IT oraz szeroko pojęte nauki STEAM. Zatem w Brain Faktor dzieci są od początku wprowadzane w świat ekspresji twórczej i myślenia wyobrażeniowego. Motorykę dużą oraz naukę języka angielskiego wspomaga interaktywny magiczny dywan. Oprócz tego dzieci mają zapewnione zajęcia z zakresu psychomotoryki, integracji sensorycznej, muzyczne oraz kulinarne.

Zdrowe i pożywne posiłki dla dzieci

Kolejnym powodem dla którego rodzice z Wrocławia tak chętnie wybierają Niepubliczny Żłobek Brain Faktor jest zdrowa kuchnia dla dzieci. Tu nie ma miejsca na przypadkowe posiłki czy niezdrowe przekąski. Dieta dla maluchów jest komponowana przez dietetyków, którzy mają świadomość jak ogromną rolę pełnią pełnowartościowe posiłki, bogate w witaminy czy niezbędne dla rozwoju kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3. Rodzice mogą mieć więc pewność, że ich pociecha codziennie ma zapewnione smaczne potrawy, bez szkodliwych ulepszaczy smaku czy cukru. A także, że słodycze nie są tu formą nagradzania dzieci za dobre zachowanie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas