Artykuł sponsorowany Dlaczego warto zainwestować w indywidualne lekcje języka angielskiego? Odpowiada nauczyciel ze szkoły Queens Nauka Języków Obcych

Dlaczego warto zainwestować w indywidualne lekcje języka angielskiego? Odpowiada nauczyciel ze szkoły Queens Nauka Języków Obcych

Indywidualne nauczanie języka ma swoje wady i zalety. Przede wszystkim ich koszt jest wyższy niż opłata za lekcje grupowe. Poza tym taki rodzaj edukacji zdecydowanie przewyższa liczbą zalet pracę w grupie. O tym, jak w rzeczywistości to wygląda i czy taka nauka się opłaca, zapytaliśmy nauczycieli ze szkoły językowej Queens Nauka Języków Obcych. Wnioski z tej rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zalety indywidualnych lekcji języka angielskiego

Przede wszystkim na takich zajęciach po prostu trzeba się uczyć. Uwaga native spikera jest skupiona w 100% na nas. Nie ma możliwości, żeby ktoś coś podpowiadał czy dał ściągnąć. Jest to najważniejsza zaleta takiego sposobu nauki. W tym systemie naprawdę przyswajamy język. Poświęcamy całe swoje skupienie i chłoniemy wiedzę bez względu na warunki zewnętrzne. Nie ma też możliwości porównywania się z innymi, co często oszczędza wiele stresu.

Nauka w swoim tempie

Kolejną ogromną zaletą tego rozwiązanie jest to, że uczymy się w swoim własnym tempie. Jeśli coś przychodzi nam łatwiej, to lekcje przyspieszają, a kiedy jakieś zagadnienie jest wyjątkowo niezrozumiałe, nauczyciel zatrzyma się nad tematem dłużej i ruszy dopiero wtedy, kiedy będziesz gotów. Nikt w tym czasie nie będzie się nudził i cię rozpraszał. Skupisz się na problemie w języku angielskim i będziesz go rozwiązywał do skutku.

Zajęcia są dostosowane do twoich potrzeb

Tego języka uczymy się z różnych powodów. Sami native spikerzy ze szkoły Queens Nauka Języków Obcych mówią, że jak ktoś chce się nauczyć tylko języka biznesowego, bo potrzebuje go w pracy, to są na to gotowi. A jeśli chce poznać go, ponieważ jego wnuki są anglojęzyczne, to lekcje zostaną dostosowane do tej okoliczności. Dlatego, podczas zapisywania się na kurs indywidualny należy od razu określić, do czego język angielski jest ci potrzebny.

Należy pamiętać, że wszystkie opisane w artykule zalety są zdecydowanie ważniejsze niż koszt lekcji. Dlatego zdecydowanie warto zainwestować w naukę indywidualną w szkole językowej Queens Nauka Języków Obcych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas