Artykuł sponsorowany Dlaczego Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne jest warte zainteresowania?

Dlaczego Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne jest warte zainteresowania?

W przedszkolu dziecko uczy się wielu rzeczy. Staje się bardziej samodzielne, kreatywne i otwarte. Uczestniczy w wielu zajęciach, które rozwijają również intelekt. Są jednak placówki, jak Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne, które stawiają na naukę języka obcego, dzięki czemu maluch po ukończeniu edukacji, dobrze zna podstawy i jest przygotowany do dalszego kształcenia.

Jak wygląda nauka dziecka w niepublicznym przedszkolu anglojęzycznym?

Przedszkole anglojęzyczne prowadzi kadra nauczycielska na podstawie autorskiego programu „Peek-a-boo, czyli bawmy się w angielski”, zgodnego z nową podstawą programową MEN. Jego realizacja jest oparta o sprawdzone metody: TPR, Berlitz Method, Drama, Language Immersion, Communicative Language Teaching, Helen Doron. Wykorzystują one ruch oraz naturalny jak najbardziej spontaniczny, radosny i intensywny kontakt z obcym językiem. Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne wita nadejście wiosny obchodami „Funny Hats Day', organizuje konkursy, zabawy, tańce. Przygotowuje przedstawienia, np. It's Time For Christmas Show, w którym dzieci są gwiazdami, przebierając się w Elfiki w czerwonych czapkach, aniołki, zwierzaki, Mikołaja.

Stosowane formy nauki języka pomagają w szybkim tempie i bez stresu nauczyć się mówić, a później i pisać po angielsku

– mówi ekspert.

Co oferuje niepubliczne przedszkole?

Dziecko w placówce ma zagwarantowaną opiekę w dni powszednie w godz. 7.30-17.00. Przedszkolaki otrzymują trzy posiłki dziennie, przygotowywane we własnej kuchni. Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w ramach czesnego oferuje zajęcia takie jak: rytmika, terapia muzyczna, zabawy z piłką, imprezy, wycieczki i zabawy. Raz w miesiącu odbywa się teatrzyk lub koncert, a co roku Dzień Dziecka, Dzień Babci i Dziadka, Mamy i Taty, kiermasz wiosenny, bal karnawałowy, pyjama party i wiele innych atrakcji. Maluchy uczą się ekspresji twórczej: teatr, drama. Do przedszkola zapraszani są ciekawi goście.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter