Artykuł sponsorowany Bogata oferta szkoleń i kursów w NODN „Supernauczyciel”

Bogata oferta szkoleń i kursów w NODN „Supernauczyciel”

Zawód nauczyciela jest zawodem niezwykle odpowiedzialnym. W końcu głównym zadaniem pedagogów jest przekazywanie wiedzy innym. To od nich zależy, czego nauczą się dzieci już w najmłodszych latach. Ale zarówno świat, w jakim żyjemy, jak i nowe pokolenia pod wieloma względami się zmieniają. Dlatego też nauczyciele, żeby realizować swoją pracę efektywnie, muszą stale zwiększać swoje kompetencje i wiedzę. Właśnie w tym pomaga NODN „Supernauczyciel”.

Dlaczego szkolenia dla nauczycieli są ważne?

Chociaż różnego rodzaju studia nauczycielskie to solidna dawka wiedzy teoretycznej i przygotowania praktycznego, nauczyciele zawodowi muszą się ciągle rozwijać. Zmiany na świecie powodują też zmiany w społeczeństwie, a więc także wśród młodzieży. Ze względu na to konieczne jest dostosowanie, chociażby sposobów i metod nauczania do współczesnych wymagań. Zdarza się też, że nauczyciele w ciągu swojej kariery zawodowej stają przed wyzwaniem nauczania dzieci z różnymi niepełnosprawnościami lub chorobami. Wtedy również niezbędne jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z tego zakresu. W tym celu najlepiej udać się do renomowanych placówek, takich jak między innymi warszawski Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel”. Placówka oferuje wiele szkoleń, warsztatów i kursów z tematów praktycznych oraz przydatnych w pracy nauczyciela.

Szkolenia zwiększające kompetencje

Obecnie nauka młodzieży oraz dzieci stawia przed nauczycielami znacznie więcej wyzwań niż kiedyś. W czasach gdy dominują nowe technologie, coraz więcej dzieci jest uzależnionych od komputera czy telefonu. To natomiast przekłada się na problemy z koncentracją i zapamiętywaniem, a także trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Taka sytuacja wymaga od nauczycieli odpowiedniego podejścia oraz kompetencji. Dlatego NODN „Supernauczyciel” w ramach swojej oferty przygotował szereg kursów i szkoleń dla nauczycieli, które dotyczą zagadnień takich jak np.:

  • rozwijanie kompetencji psychologiczno-pedagogicznych,
  • metody aktywizujące uczniów,
  • nowoczesne technologie w szkole,
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach,
  • nauka i postępowanie z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • zajęcia artystyczno-muzyczne,
  • doskonalenie umiejętności metodycznych i dydaktycznych.

Co więcej, podnoszenie kompetencji z pomocą NODN „Supernauczyciel” gwarantuje nauczycielom nowe możliwości rozwoju zawodowego, a także zwiększa szanse na awans.

Kursy i szkolenia on-line

Specjalnie z myślą o pedagogach, którzy są zapracowani i nie mają możliwości, aby uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych placówka NODN „Supernauczyciel” przygotowała ofertę on-line. To przede wszystkim szeroki wybór szkoleń na platformie e-learningowej, które można rozpocząć w dogodnym dla kursanta momencie. Dopełnienie stanowią webinary prowadzone na żywo, które dotyczą istotnych problemów i ogólnych zagadnień ważnych w pracy nauczyciela.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter