Materiał Partnera Zakres usług profesjonalnego warsztatu samochodowego

Zakres usług profesjonalnego warsztatu samochodowego

Każdy właściciel samochodu wie, jak wiele uwagi wymaga utrzymanie go w sprawności. Na stan techniczny auta mają wpływ przede wszystkim nawyki i zachowania kierowcy podczas jazdy, ale istotne znaczenie mają też regularne przeglądy w serwisie oraz odpowiednio wczesne wykrycie i likwidacja usterek. Salon samochodowy Auto Ok obok sprzedaży aut używanych prowadzi również warsztat mechaniczny oraz usługi blacharsko-lakiernicze.

Usługi serwisu samochodowego

Na sprawne funkcjonowanie samochodu składa się praca wielu układów, które są od siebie zależne. Dlatego okresowego przeglądu auta powinniśmy dokonywać w warsztacie samochodowym, który oferuje kompleksowe usługi. Ważny jest tu nowoczesny sprzęt wykorzystywany w pracy mechaników oraz ich indywidualne umiejętności i kwalifikacje.

Zwróćmy uwagę na to, czy w wybranym serwisie przeprowadzana jest elektroniczna diagnostyka pojazdu oraz jakie dokładnie naprawy on oferuje. W salonie samochodowym Auto Ok darmowo przeprowadzane są przeglądy samochodów przed ich kupnem. Ponadto też salon prowadzi własny serwis mechaniczny.

Zakres jego usług obejmuje generalne remonty silników i skrzyń biegów, a także kompleksową naprawę oraz obsługę układów klimatyzacji. Prowadzona jest sprzedaż opon, wyważanie kół i diagnostyka geometrii zawieszenia. Doświadczenie pracownicy bez problemu zajmą się ponadto montażem zabezpieczeń antywłamaniowych, świateł do jazdy dziennej czy innych akcesoriów. Przy okazji przeglądu warto też dokładnie wyczyścić samochód. Serwis należący do salonu Auto Ok oferuje również mycie ręczne i czyszczenie wnętrza pojazdów.

Pomoc po wypadku

Ważnym aspektem pracy warsztatu samochodowego jest pomoc drogowa. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w przypadku wypadków, ale też problemów na trasie. Holowanie po wypadku stanowi element usług blacharsko-lakierniczych. Obejmują one ponadto – przede wszystkim – naprawy blacharsko-lakiernicze, które stanowią najczęstszy rodzaj napraw, jakich wymaga samochód po stłuczce.

Serwis salonu samochodowego Auto Ok oferuje swoim klientom tez oględziny samochodu przez rzeczoznawcę, załatwienie formalności związanych z obiegiem dokumentów między serwisem a ubezpieczycielem, a ponadto też samochód zastępczy na czas trwania napraw.

Jeśli wybieramy serwis do wykonania usług blacharsko-lakierniczych, zwrócimy uwagę na jego wyposażenie. Podstawę stanowi tu nowoczesna kabina lakiernicza oraz stanowisko do montażu i demontażu nadwozia. Klienci serwisu blacharsko-lakierniczego Auto Ok mogą liczyć na profesjonalną, bezpłatną myjnię.

Niezależnie od skali problemu, z jakim udajemy się do serwisu, musimy wybrać rzetelny i doświadczony warsztat. Pamiętajmy, że od jakości wykonanych przez niego usług zależy nasze bezpieczeństwo.

Podziel się