Artykuł sponsorowany Wysokiej klasy produkty auto detailingowe w ofercie firmy HURT-MOT

Wysokiej klasy produkty auto detailingowe w ofercie firmy HURT-MOT

Firma HURT-MOT to hurtownia motoryzacyjna, która sprzedaje zarówno części samochodowe – m.in. filtry, elementy układu hamulcowego, elementy nadwozia i zawieszenia, spinki mocowania  – jak i kosmetyki do pielęgnacji: karoserii, kół, opon, wnętrz pojazdów, szyb. To na nich warto skupić uwagę, ponieważ wysokiej klasy preparaty nie tylko pozwalają odzyskać samochodowi dawny blask, ale także zabezpieczają jego elementy przed uszkodzeniem, w tym przed korozją. Szczególnie warto postawić na wysokiej klasy produkty uznanej na świecie marki K2 – sprzedawcy HURT-MOT oferują je w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jakie kosmetyki samochodowe K2 ma w ofercie firma HURT-MOT?

Hurtownia motoryzacyjna HURT-MOT prócz sprzedaży wysokiej klasy części motoryzacyjnych przygotowała bogatą propozycję artykułów auto detailingowych, czyli najwyższych jakościowo kosmetyków samochodowych marki K2. Asortyment obejmuje między innymi:

 • środki do dressingu opon,
 • pianki do skóry,
 • pianki do czyszczenia podsufitek i wykładzin,
 • pianki do tapicerki,
 • płyny do mycia auta,
 • płyny do mycia silnika,
 • preparaty konserwujące,
 • pasty polerskie,
 • woski samochodowe nabłyszczające,
 • lakiery do plastikowych części auta,
 • odmrażacze do szyb,
 • odświeżacze powietrza.

Preparaty te dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności, często w przecenionych zestawach. Świetnie sprawdzają się one dla użytku każdego kierowcy, a także właścicieli komisów samochodowych, warsztatów czy stacji kontroli pojazdów.

Dlaczego warto pielęgnować samochody kosmetykami K2?

Doradcy sprzedażowi firmy HURT-MOT zdradzają, że kosmetyki auto detailingowe K2 znacznie lepiej radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń i z zabezpieczaniem różnych powierzchni od swoich odpowiedników. Doceniane są zatem na całym świecie i polecane są też przez mechaników. Pasty, woski, płyny czyszczące oraz pianki są proste w użyciu, a także gwarantują natychmiastowy efekt. Z produktami matki K2 z oferty hurtowni motoryzacyjnej HURT-MOT szybko można przywrócić dawny blask samochodowi, co ważne jest m.in. przed jego sprzedażą.

Dodać warto, że wysokiej klasy kosmetyki samochodowe K2 wyróżniają się wydajnością. Jedno opakowanie pasty czy płynu starcza nawet na kilka zabiegów pielęgnacji karoserii czy kokpitu. Jak często warto w swoim garażu wykonywać takie prace auto detailingowe? Doradcy hurtowni HURT-MOT rekomendują, by powierzchownie czyścić i zabezpieczać pojazdy preparatami K2 przynajmniej raz na kilka tygodni. Dokładne zabiegi warto przeprowadzać zaś dwa razy w roku: przed zimą i tuż po niej.

3 powody, dla których warto kupować w hurtowni HURT-MOT

Hurtownia motoryzacyjna HURT-MOT słynie z atrakcyjnych cen, rozbudowanej oferty części samochodowych i różnych akcesoriów, a także ze stale poszerzanego asortymentu. Prócz tego powodami, dla których wybrać warto właśnie tę firmę, są:

 1. Doradztwo zakupowe – doświadczeni doradcy podpowiedzą, który preparat wybrać, by rozprawić się z uporczywą plamą na tapicerce czy ze zmatowionym elementem karoserii.
 2. Innowacje produktowe w ofercie – dotyczą one również marki K2, która z roku na rok wprowadza coraz to wydajniejsze kosmetyki samochodowe.
 3. Elastyczna obsługa klientów – firma jest w stanie sprostać indywidualnym potrzebom kierowców np. przygotowując paczki z zakupionymi przez telefon artykułami motoryzacyjnymi. 

Opracowanie:

Hurt-Mot Sklep Motoryzacyjny

Pabianice , Tkacka 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas