Artykuł sponsorowany Wysokiej jakości akcesoria do samochodowej zabudowy plandekowej od firmy ALU-SV PL

Wysokiej jakości akcesoria do samochodowej zabudowy plandekowej od firmy ALU-SV PL

Jak dobrze wiemy, samochody dostawcze niezbędne są nam do bezpiecznego transportu towarów różnego typu. Mowa tutaj, chociażby o przemyśle spożywczym czy budowlanym. Pojazdy te dzielą się na wiele rodzajów, a jednym z nich są auta z zabudową plandekową, do której akcesoria oferuje nam między innymi firma ALU-SV PL.

Czym charakteryzuje się zabudowa plandekowa i jakie akcesoria są w niej niezbędne?

Samochody dostawcze o zabudowie plandekowej są obecnie jednymi z najczęściej wykorzystywanych pojazdów przeznaczonych do transportu. Przeznaczona jest ona głównie do przewozu paletowego, czyli takiego, gdzie dany towar umieszczony jest np. zbiorczo na europalecie. Jak sama nazwa wskazuje, konstrukcja tego typu składa się z plandeki chroniącej przed opadami atmosferycznymi, a także specjalnego stelażu.

Niezbędne jednak okazują się tutaj być również inne akcesoria takie jak, chociażby profile i łożyska. Nie zapominajmy jednak również o napinaczach wraz z pasami, obejmach oraz uszczelkach.

Dlaczego akcesoria do zabudowy plandekowej warto kupić od ALU-SV PL?

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć przewożony przez nas towar, musimy pamiętać o tym, jak ważna jest wysoka jakość akcesoriów stosowanych do stworzenia zabudowy plandekowej. Oferowane przez firmę ALU-SV PL elementy spełniają wszelkie techniczne normy jakości.

Przedsiębiorstwo to ma swoją siedzibę w miejscowości Długołęka i swoje usługi oferuje zarówno do firm działających na rynku polskim, jak i czeskim oraz słowackim. Zapewniają nam oni szybką i bezproblemową realizację wszystkich zleceń dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego.

Opracowanie:

Alu-Sv PL Sp. z o.o.

Długołęka , Wrocławska 33d

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas