Materiał Partnera Usługi komunalne na najwyższym poziomie

Usługi komunalne na najwyższym poziomie

Przechodząc obok odpowiednio zadbanych chodników, czy trawników często można się zachwycić profesjonalizmem, jakim wykazała się firma, świadcząca tak profesjonalne usługi. Nieraz widząc niektóre miejsca, zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób udało się dotrzeć do tych miejsc. Często są to miejsca bardzo trudno dostępne albo takie, gdzie nie ma w ogóle możliwości wjazdu pojazdem, a co dopiero kosiarką.

Kto wykonuje tak dobrą pracę?

Firmą, która świadczy usługi, na takim poziomie jest Leman Serwis. Jest to przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje już ponad dwanaście lat. Przez cały okres swojej działalności rozwijali się, poprzez nabywanie nowych sprzętów specjalistycznych, takich jak kosiarki ciągnikowe bijakowe tylno- boczne, kosiarki wysięgnikowe, czy podkaszarki. Dzięki sprzętom tego typu są oni w stanie realizować swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach i najbardziej niedostępnych miejscach. Przez cały okres swojej działalności, firma się inwestowała w coraz to nowsze narzędzia, a także w rozwój pracowników, którzy dzięki licznym szkoleniom oraz kursom doszkalającym, są w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Do wszystkich przydzielonych im zleceń, podchodzą z największą starannością i dbałością. Każda osoba tam pracująca została starannie dobrana i dopasowana według umiejętności i predyspozycji, które odpowiadały danemu stanowisku pracy. Wszystkie powyższe działania mają na celu świadczenie usług na najwyższym poziomie i sprostanie nawet najcięższym zadaniom.

Dodatkowe usługi

Głównym profilem działalności jest świadczenie usług komunalnych. W ofercie firmy można znaleźć usługi koszenia trawników i terenów zielonych w miastach, za pomocą kosiarek samojezdnych z koszem i podkaszarek spalinowych. Oferują oni także koszenie poboczy dróg wszystkich kategorii, a dzięki specjalistycznym sprzętom, jakie firma posiada na stanie, możliwe jest nawet koszenie trawników na skarpach oraz przeciwskarpach. Dodatkowo świadczą usługi koszenia nieużytków. Skorzystać mogą także osoby prywatne, posiadające duże działki i ogrody. Poza głównym profilem działalności wykonują także takie prace jak wycinka krzaków na nieużytkach, a także zamiatanie wszelkiego rodzaju placów, parkingów, i chodników oraz ich odśnieżaniem. Sprzęt wykorzystywany do realizacji zleceń pochodzi od znanych i cenionych w branży producentów. Wybierając tę firmę, można być pewnym, realizacji zadań na najwyższym poziomie oraz dotrzymania wcześniej ustalonych terminów. Dzięki przedsiębiorstwie z Przodkowa drogi i tereny zielone będą czyste i zadbane, a zima już nigdy nie zaskoczy kierowców.

Opracowanie:

Zakład Mechaniczny Mirosława Leman

Tokarskie Pnie 3

Podziel się