Artykuł sponsorowany PHF Serwis: Czym się kierować przy wyborze mechanika samochodowego?

PHF Serwis: Czym się kierować przy wyborze mechanika samochodowego?

Usterki to standard- zwłaszcza w starszych modelach samochodów, które ze względu na swój wiek są na nie bardziej narażone. W takich przypadkach warto skorzystać z usług mechanika, ponieważ nawet mała usterka może spowodować większe szkody niż nam się wydaje i  tym samym przyczynić się do drastycznego odchudzenia naszego portfela. Jest kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze mechanika.

Doświadczenie i profesjonalizm

 Jest to bardzo ważny czynnik przy wyborze mechanika, ponieważ mamy wtedy pewność, iż zajmie się on naszym autem w sposób profesjonalny i szybko dotrze do źródła usterki. Doświadczony i sprawdzony warsztat samochodowy PHF Serwis sporządzi również protokół, w którym zawarte będą informacje o dotychczasowych usterkach pojawiających się w naszym aucie. Dobrego mechanika cechuje również jego pozytywne oraz profesjonalne podejście do klienta. Jeśli zaś chodzi o kwestie finansowe, to także powinniśmy zostać poinformowani o kosztach naprawy niezwłocznie po wykryciu usterki lub o ewentualnych kosztach dodatkowych, gdy podczas napraw zostanie zdiagnozowany kolejny problem.

Wygląd warsztatu

 Drugim elementem, na który warto zwrócić uwagę jest ogólny wygląd warsztatu. Jeśli widać, że w warsztacie panuje porządek to znaczy, że mechanik dobrze dba o sprzęt, na którym pracuje i możemy mieć pewność, że tak samo podchodzi do naprawianego auta. Kolejną rzeczą są narzędzia potrzebne do danych napraw, które mechanik bezwzględnie powinien posiadać, jeśli ma taką opcję naprawy w ofercie.

Zakres usług

Jest to jedna z ważniejszych spraw przy wyborze mechanika, ponieważ nie każdy tego typu zakład spełni nasze wymagania, jeśli chodzi o naprawy usterek. Dobrze jest, kiedy w zakresie usług znajduje się diagnostyka komputerowa, która pozwoli na szybkie sprawdzenie wszelkich usterek oraz oferta naprawy elektryki samochodowej, ponieważ to tam najczęściej dochodzi do usterek.

Jak szukać?

Najlepszą opcją jest sprawdzenie opinii w Internecie lub zapytanie znajomych, bowiem może nam to pomóc skorzystać z usług naprawdę sprawdzonego mechanika, który ma nieposzlakowaną opinię, ponieważ tylko w takim przypadku możemy mieć pewność, iż nasze auto jest w dobrych rękach. Dobre warsztaty samochodowe posiadają również autoryzacje i certyfikaty przyznawane przez producentów.

Koszty usług

Przy wyborze warsztatu warto także spojrzeć na cennik usług, ponieważ zarówno te mocno wygórowane (świadczące na przykład o próbie naciągnięcia klienta) jak i te zbyt niskie, które z kolei mogą mieć wpływ na słabą jakość usługi, mogą nam dać do myślenia, czy aby na pewno będzie wszystko w porządku.

Zaufaj ekspertom z PHF Serwis - Twój samochód w dobrych rękach!

Firma PHF Aut-Serwis to warsztat samochodowy, który specjalizuje się w kompleksowych naprawach pojazdów. Jest partnerem Bosch Service i należy do sieci Q Service Castrol. W ofercie firmy znajduje się również Stacja Kontroli Pojazdów, która umożliwia przeprowadzenie badań technicznych samochodów. PHF Aut-Serwis oferuje wyszukiwarkę części zamiennych, dzięki której klienci mogą szybko i łatwo znaleźć potrzebne elementy. Dodatkowo, zajmuje się wynajmem aut oraz serwisem układu klimatyzacji.

Wśród usług warsztatu znajduje się również dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Firma posiada certyfikat międzynarodowej normy zarządzania jakością, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter