Artykuł sponsorowany Naprawy blacharsko-lakiernicze autobusów – charakterystyka usługi

Naprawy blacharsko-lakiernicze autobusów – charakterystyka usługi

Regularna eksploatacja każdego pojazdu wiąże się z jego mniejszymi lub większymi awariami oraz uszkodzeniami. Nie inaczej jest w przypadku autobusów, które często wymagają napraw. Niekoniecznie musi to być jednak kompleksowa usługa. Czasami wystarczy naprawić uszkodzony element poszycia lub zrealizować drobną korektę koloru. W takich przypadkach warto skorzystać z usług napraw blacharsko-lakierniczych autobusów, o których wspominamy w niniejszym artykule.

Gdzie można wykonać naprawy blacharsko-lakiernicze autobusów?

Profesjonalne naprawy blacharskie i lakiernicze autobusów są dostępne jedynie w serwisach, oferujących kompleksowe usługi. Jednym z nich jest firma Bus-Service, która oferuje wszechstronne usługi na najwyższym poziomie – zarówno, jeżeli chodzi o sprzedaż autobusów nowych i używanych marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA i Mercedes-Benz, jak i naprawy autobusów innych marek i samochodów ciężarowych. Kompleksowa naprawa powypadkowa autokarów obejmuje czynności wykonywane pod kątem mechanicznym, blacharskim i lakierniczym.    

Fachowa wymiana części w autobusie

Użytkowanie autobusów może prowadzić do konieczności skorzystania z usług napraw blacharskich. Bus-Service oferuje kompleksowe rekonstrukcje kratownicy, odtworzenie uszkodzonych elementów poszycia oraz wstawienie nowych części zamiennych. Wszelkie czynności przeprowadzane są rzetelnie i fachowo, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Co więcej, są one poprzedzane dokładną analizą szkód, co ułatwia precyzyjne ich zaplanowanie oraz wykonanie. Naprawy blacharskie wymagają odpowiedniego sprzętu, który jest pomocny w diagnostyce i naprawach, a także szerokiej gamy części zamiennych do autobusów wielu marek. Na szczęście w tym obszarze Bus-Service jest właściwie przygotowany, a jako autoryzowany serwis blacharski SETRA i Mercedes-Benz ma dostęp do pełnej dokumentacji serwisowej pojazdów.      

Korekta kolorów i rebranding autobusów

Firma posiada także dużą lakiernię autobusową, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i przystosowaną do obsługi dużych pojazdów, w której wykonywane są profesjonalne naprawy lakiernicze autobusów wszystkich marek. Mogą to być nie tylko naprawy związane z kolizjami, wypadkami i uszkodzeniami autobusu, ale również z drobną korektą koloru, malowaniem poszczególnych elementów nadwozia lub całkowitą zmianą wyglądu karoserii, tzw. rebrandingiem. Niezależnie od zlecenia prace wykonywane są z maksymalną skutecznością i rzetelnością, również dzięki doświadczonym pracownikom serwisu lakierniczego w Bus-Service.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas