Artykuł sponsorowany Myjnia samochodowa – zadbaj o czystość swojego pojazdu

Myjnia samochodowa – zadbaj o czystość swojego pojazdu

Dbanie o karoserię oraz wnętrze samochodu wcale nie jest łatwe, gdyż wymaga sporo czasu oraz nakładów finansowych. Z pomocą przychodzi profesjonalna myjnia ręczna. Udając się do niej, nie musisz posiadać wiedzy na temat stosowania specjalistycznych środków czyszczenia. Dzięki wyborom odpowiednich programów jesteś w stanie kompleksowo pozbyć się brudu z powierzchni auta. Oto jej główne zalety!

Dlaczego warto pojechać do myjni samochodowej?

Czy wiesz, że regularne mycie samochodu ma wiele zalet. Pozwala między innymi:

  • usunąć zalegający brud;

  • pozbyć się odchodów ptaków z powierzchni karoserii;

  • wyczyścić samochód z soli drogowej;

  • przywrócić blask lakierowi.

Odpowiednia pielęgnacja samochodu wymaga systematyczności. Skorzystaj z usług myjni samochodowej przynajmniej raz w tygodniu w okresie letnim i raz na dwa tygodnie w sezonie zimowym. Pamiętaj o detalach – umyj felgi, szyby, lusterka. Nie zapominaj o odkurzeniu środka pojazdu, w tym jego bagażnika.

Jak prawidłowo myć samochód w myjni?

Udajesz się do myjni np. do Mm-Cars i zastanawiasz się, od czego zacząć? Jedną z pierwszych czynności, jakie wykonasz powinno być płukanie. Dzięki niemu oczyścisz samochód z piasku czy błota. Następnie należy skorzystać z programu opryskiwania felg.

Kolejnym punktem powinno być dokładne umycie całego samochodu. Zacznij od maski i przedniej szyby, następnie kieruj się do tyłu pojazdu, a potem na jego boki. Ostatnią czynnością powinno być płukanie. Wiele myjni oferuje także funkcję nabłyszczania wraz z osuszaniem. Warto z niej skorzystać.

Główną zaletą myjni bezdotykowej są niskie koszty oraz szybki czas pracy. Mały osobowy samochód jesteś w stanie umyć maksymalnie do 10 minut. Samodzielne czyszczenie sprawia, że jesteś w stanie dokładnie skupić się na tych częściach pojazdu, które wymagają dokładniejszej pielęgnacji. Przy korzystaniu z myjni bezdotykowej zachowaj odpowiednią odległość, gdyż woda wydostająca się z lancy często sięga granicy do 100 barów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas