Materiał Partnera Lotnisko Modlin – gdzie zaparkować samochód?

Lotnisko Modlin – gdzie zaparkować samochód?

Rodzinne wakacje, wyjazd służbowy czy może zagraniczny wypad we dwoje? Powodów, dla których decydujemy się na podróż samolotem, jest wiele. Choć nie jest to tani środek transportu, cechuje go szybkość, wygoda i bezpieczeństwo. Na podobnych warunkach chcemy dostać się na lotnisko, dlatego też zwykle siadamy za kierownicą własnego auta. Tylko gdzie je zostawić? Parking na lotnisku Modlin jest dość drogi, a nikt nie lubi przepłacać. Co robić? Skorzystać z parkingu warsztatu samochodowego AutoSerwis Modlin. Dlaczego?

Całodobowa ochrona Twojego auta

Parking Modlin P24- Premium specjalizuje się w obsłudze klientów portu lotniczego Warszawa-Modlin. Placówka działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, oferując wygodne miejsca parkingowe w sąsiedztwie lotniska. Czas dojazdu do portu to zaledwie 5 minut. Parking wyposażony jest w nowoczesne oświetlenie oraz system kamer, które pomagają doświadczonej firmie ochroniarskiej w ochronie obiektu. Decydując się na pozostawienie samochodu na terenie Parkingu Modlin P24 –Premium, zyskujemy gwarancję, że nasze auto będzie bezpiecznie „czekać” na nasz powrót niezależnie od czasu trwania podróży. Warto wspomnieć, że firma ma wykupione ubezpieczenie, z którego jest w stanie pokryć ewentualne szkody, które przytrafią się pojazdowi podczas naszej nieobecności. Jednak póki co nie trzeba było z niego korzystać.

Konkurencyjnie niskie ceny

50 zł za jeden dzień parkowania? Brzmi świetnie! A co jeśli musimy zostawić auto na dłużej? Nadal nie musimy martwić się o stan naszego portfela. Za 14 dni postoju zapłacimy jedynie 95 zł. Ponadto za 10 zł możemy skorzystać z sejfu, w którym przechowamy kluczki do samochodu. Dzięki temu nie będziemy niepokoić się, że zawieruszą się gdzieś w czasie podróży. Dla osób, które cenią sobie maksymalny komfort, dostępny jest pakiet Premium. Co to oznacza? Szerokie miejsce postojowe w pobliżu biura, poczekalni oraz stróżówki i darmowy dostęp do sejfu. Warto zaznaczyć, że ceny w opisywanej placówce są aż 50% niższe niż na lotniskowym parkingu.

Darmowy transfer na lotnisko

Z racji tego, że placówka znajduje się w niedużej odległości od portu lotniczego, jej pracownicy zawożą klientów na lotnisko, a także odbierają ich po zakończeniu rejsu. Usługa ta wliczona jest w cenę wynajmu miejsca postojowego. W czasie, kiedy my będziemy cieszyć się wyjazdem, nasz samochód również może zostać „dopieszczony” przez pracowników parkingu. Za dodatkową opłatą możemy zdecydować się na profesjonalne czyszczenie auta lub naprawę usterki, którą nie mieliśmy czasu zająć się do tej pory. Pracownicy parkingu zadbają też o to, by auto bez problemu ruszyło z miejsca po dłuższym postoju. Nie musimy obawiać się, że wyczerpie nam się akumulator czy powietrze „ucieknie” z opon. Na miejscu dostępne są sprzęty, dzięki którym w okamgnieniu uporamy się z tymi problemami.

Opracowanie:

Autoserwis Modlin

Stanisławowo , Żołnierzy Września 10 , DK62 73 / róg ul. Stefana Czarnieckiego

Podziel się