Artykuł sponsorowany Jakie usługi oferuje pomoc drogowa?

Jakie usługi oferuje pomoc drogowa?

Usługi oferowane przez pomoc drogową to, wbrew powszechnej opinii, nie tylko holowanie pojazdów do najbliższego warsztatu samochodowego. Korzystając z pomocy profesjonalnej firmy, możemy liczyć na całodobowe wsparcie we wszystkie dni tygodnia, obejmujące wiele czynności związanych z uszkodzonym lub odmawiającym posłuszeństwa autem. W czym może nas wesprzeć pomoc drogowa?

Podstawowa usługa – holowanie pojazdu

Najczęściej z pomocą drogową kojarzymy usługę transportu uszkodzonego lub unieruchomionego pojazdu do warsztatu. To prawda, specjalistyczny sprzęt holowniczy daje możliwość przewożenia różnego rodzaju środków transportu bez względu na ich stan techniczny. Z takiej pomocy można skorzystać o każdej porze dnia i nocy, zarówno znajdując się w środku miasta, jak i w szczerym polu. Auto Skup Trójmiasto, oferujący usługi pomocy drogowej zajmuje się transportem nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczaków i ciężarówek. Profesjonalna pomoc pozwala zaoszczędzić mnóstwo nerwów i czasu związanego z holowaniem auta na własną rękę.

Drobne usługi naprawcze

Pomoc drogowa, poza transportem jest w stanie przeprowadzić drobne naprawy mechaniczne, bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Czasami przyczyna awarii samochodu jest tak mała, że dysponując odpowiednią wiedzą i narzędziami, jesteśmy w stanie usunąć ją od razu. Do popularnych usług zaliczamy: wymianę uszkodzonego koła lub opony, dostarczenie paliwa, odpalenie samochodu, w którym rozładował się akumulator, doraźną naprawę układu wydechowego czy pomoc w awaryjnym otworzeniu drzwi w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz pojazdu. Jeśli po przyjechaniu na miejsce okaże się, że naprawa jest bardziej skomplikowana niż zakładaliśmy na początku, pomoc drogowa przetransportuje pojazd do wybranego warsztatu.

Inne usługi oferowane przez pomoc drogową

Pozostałe przypadki, w których warto zadzwonić po pomoc drogową to najczęściej nieprzewidziane zdarzenia losowe. Takie usługi obejmują m.in. wsparcie przy różnego rodzaju wypadkach i zdarzeniach drogowych, postawienie na koła pojazdu, który się przewrócił, wyciąganie ich z rowów, rzeki lub zasp śniegu. Profesjonalne firmy świadczą usługi dedykowane nie tylko kierowcom samochodów osobowych czy ciężarowych, ale obsługują także maszyny rolnicze, ruady.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas